Sádrokartonářské práce a rekonstrukce Praha

Potřebujete změnu v podobě nového, lepšího bydlení? Nezáleží na tom, zda máte v plánu postavit si nový dům nebo zrenovovat původní. Vždy mějte na paměti, že zaručeného výsledku dosáhnete pouze tehdy, pustíte-li k dílu odborníky.

Rekonstrukce bytu

I lidé, kteří mají spíše rádi to svoje jisté a nevítají změny, občas zapřemýšlí nad rekonstrukcí svého bydlení. Zvláště tehdy, pokud jim přestane určitá část bydlení vyhovovat, nejsou spokojeni s vybavením prostorů, s barvou stěn, apod. K rekonstrukci se uživatelé bytů a domů odhodlávají nejen z estetického důvodu, ale i z praktického, kdy je zapotřebí obnovit nové technologie. Především ty starší domácnosti již nesplňují nároky současných moderních rodin. Když vezmeme v potaz i zdravotní hledisko, tak umakartové jádra vedle svého nevábivého vzhledu můžou přivodit i zdravotní problémy, proto je lepší je nahradit moderním a adekvátním řešením.

Proč rekonstruovat byt?

Odpověď je víc než jednoduchá. Abyste se v něm cítili dobře, příjemně, pohodlně, abyste se rádi vraceli domů, abyste se nemuseli stydět pozvat si domů návštěvu, a aby Vám byt poskytovat všechno to, co požadujete. I když někdo nemá peníze nazbyt, rád si nějakou tu proměnu bytu, i když skromnější, dopřeje. Rekonstrukcí bytu inovuje zastaralá zařízení, nový byt dostane trendy tvář, která majitelům dodá pocit sebevědomí a spokojenosti s vlastním bydlením a provedenou rekonstrukcí se člověk nemusí bát o nedostatečnou hygienu svého bydlení. Rekonstrukce může být rozsáhlá, kam spadá např. rekonstrukce bytového jádra, změny dispozic bytu, výstavba nových příček, sádrokartonářské práce, nebo pouze částečná, jako je výmalba stěn nebo **rekonstrukce elektroinstalace.

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton nabízí mnoho vynikajících vlastností, kterých je využíváno v mnoha nejrůznějších oblastech stavebnictví. Předností tohoto kvalitního materiálu je především jeho nenáročnost, co se týká realizace a užívání, jeho praktičnost a bytelnost a další.

Izolační schopnosti sádrokartonu

Sádrokarton má vynikající izolační schopnosti a hodí se do jakéhokoliv interiéru. Velmi oblíbený je pro rekonstrukci koupelnových jader, neboť je vysoce odolný vůči vlhkosti, což má za následek to, že plísně nemají tak silnou půdu pro vytvoření svého zázemí, sádrokarton poskytuje také zvukovou izolaci, proto ho lidé zvláště v panelákových koupelnách velmi rádi používají, aby sousedé neslyšeli každé jejich slovo a pohyb ve vaně a poskytuje i tepelnou ochranu.

Nízká hmotnost sádrokartonu

Sádrokarton je lehký stavební materiál, což s sebou nese mnoho výhod. Sádrokarton se snadno skladuje a náklady na jeho přepravu se tedy výrazně snižují. Sádrokarton díky své nízké hmotnosti nezatěžuje konstrukci domu. Proto bývá často používán při rekonstrukcích starých domů, kde by jejich konstrukce větší zátěž neunesla. Jeho montáž je díky jeho hmotnosti rychlá.

Cena za sádrokarton

Sádrokarton dokáže z Vašeho bydlení udělat moderní interiér, který bude splňovat ta nejpřísnější kritéria. Co ale stojí za zmínku, je jeho nízká cena. Sádrokartonem můžete rozdělit několik místností, přizdobit vchody, snížit stropy, a to všechno za pár korun. Z Vašeho fádního bytu se tak stane trendy bydlení, které právem bude zasluhovat zvýšenou pozornost.

Snadná manipulace se sádrokartonem

Díky snadné manipulaci se sádrokartonem budete mít jistotu, že budou práce provedeny rychle, bez zbytečného nepořádku, bez stavebních zbytků, prachu a nečistot. Sádrokarton je dobře tvárný, můžete jej nařezat do požadovaných tvarů, a snadno jej tak aplikovat na různé stavební prvky. Při výstavbě realizované sádrokartonem nemusíte čekat, až hmota zaschne, až si sedne a až zkrátka budete moci pokračovat. Sádrokarton se u zdí montuje na kovovou konstrukci, je možné jím provést elektroinstalaci a pak se sádrokarton přišroubuje.

Rekonstrukce elektroinstalace

Máte v plánu pustit se do kompletní rekonstrukce domu nebo bytu? Pak se to jistě neobejde bez výměny elektroinstalace. Zvláště to platí u rekonstrukcí kuchyní a koupelen. Nová elektroinstalace dokáže lidem ušetřit mnoho starostí, problémů a rizik, které by v budoucnu mohly nastat.

V čem spočívá rekonstrukce elektroinstalace?

Rekonstrukce elektroinstalace je velmi náročnou prací, při které je dobré se důkladně obrnit. Všude špína, prach, opadaná omítka, vysekané stěny, vystěhovaný nábytek. Často je vhodné spolu s rekonstrukcí elektroinstalace naplánovat i další rekonstrukce, ať máte interiér „rozbombardovaný“ jednou, a nemusíte za rok opět přistupovat k dalším stavebním úpravám. Zkušený instalatér připraví pro novou elektroinstalaci projekt, kudy bude nejvhodnější nové rozvody vést. Může Vám např. naplánovat inteligentní elektroinstalaci, díky které propojíte spousty elektrických zařízení, jako např. světla, vytápění, ovládání stínicí techniky a další, aby spolu vzájemně tato zařízení komunikovala. Inteligentní elektroinstalace dokáže ušetřit mnoho energie v domácnosti.

Malířské práce

Mnoho lidí má malířské práce spojené s nepříjemnou nutností, jak alespoň nějak na oko zrenovovat místnosti. Otravné je stěhování nábytku, zakrývání podlah a zařízení bytu, samotné malování a následný náročný úklid zaschlých stříkanců po zemi, po oknech, skříních, apod. Nakonec ani výsledek není takový, jaký jsme si představovali. Takto malování dopadá, když se do něj pouští amatér. Vymalování již pro Vás nemusí představovat nepříjemnou záležitost, která vyžaduje pár dnů dovolené, protože během víkendu vymalovat zřejmě nestihnete. Pokud si na vymalování bytu pozvete profesionálního malíře, nejenže si ušetříte mnoho starostí se zakrýváním nábytku, s přípravnými pracemi, výběrem barvy, s jejím mícháním a nanášením, ale výsledek bude opravdu luxusní. Nechejte si namíchat kvalitní barvy přesně dle Vašich požadavků, nechejte si poradit, jak stěny vymalovat, jaké barevné kombinace použít. Inspirujte se novými trendy. Nechejte si místnost opticky zvětšit nebo naopak zmenšit dle potřeby. Odborník vše zajistí rychle a kvalitně, navíc po skončení prací po sobě uklidí.

Malování interiéru na klíč

Malování bytu na klíč je volba pro pohodlné lidi, kteří mají rádi svůj klid, žádný stres, a naprosto kvalitně odvedenou práci se zaručeným výsledkem. Jak malování na klíč probíhá? Zadáte firmě objednávku a vyberete si termín malování. Bude následovat konzultace s malířem, kde se dohodnete na použitých barvách, odstínech, kombinacích, tapetách, apod. Konzultace je ze všeho nejdůležitější. Při ní se dohodnete, jak malování proběhne a vy malíři sdělíte Vaše přesná přání a představy. Ujasníte si způsob výmalby, případně dekorační provedení. Pak už jen v termínu, na kterém jste se dohodli, předáte klíče od bytu malíři a o nic se nestaráte. Nebo samozřejmě můžete být celé práci přítomni a kontrolovat postup práce. Profesionální malířská firma se postará o vymalování bytu v dohodnutém termínu. Poté, co malování dokončí, po sobě celý interiér uklidí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11443 (cesky-magazin.cz#483)


Přidat komentář