Prodej, montáž a servis bezpečnostních dveří - Ostrava a okolí

Pokud se chcete cítit ve vašem domě nebo bytě opravdu bezpečně, je třeba dobře zabezpečit vstup. Váš klid zajistí odborně namontované bezpečnostní dveře. Více v následujícím článku.

Pokud chcete zabránit tomu, aby nezvaný návštěvník navštívil váš dům nebo byt, je třeba zabezpečit jeho vstupy. V první řadě je vhodné pořídit si kvalitní bezpečnostní dveře a nesmíte zapomenout ani na okna, která mohou být doplněna například okrasnými mřížemi. A aby byl dům v jednom designu, je možné jej doplnit o vjezdovou bránu nebo okrasné oplocení kolem pozemku. Velmi důležitý je výběr firmy, která bude tyto bezpečnostní prvky instalovat. Je pro vás bezpečné bydlení prvořadou záležitostí? Pak Vás bude zajímat náš článek o bezpečnostních dveřích, zabezpečení, zámečnických a dalších službách.

 

Proč bezpečnostní dveře?

Je samozřejmé, že pokud by nás měl v noci navštívit zloděj, je třeba mu v tom maximálně zabránit a pouhá představa je pro většinu z nás naprosto hrůzostrašná. Proto si lidé stále častěji kupují bezpečnostní dveře. Už pouhá představa, že se nám bude někdo hrabat v našich věcech vede k myšlence na pořízení tohoto prvku. Zloději, byli, jsou, budou a kradou bohužel pořád. Zloději si také vybírají, kam se budou vloupat a už pouhý pohled na bezpečnostní dveře mnohé z nich odradí. Vyberou si proto raději domy nebo byty, které nejsou opatřeny bezpečnostním zařízením a nestojí před nimi prakticky žádná překážka.

V dnešní době je dobré zajistit si byt či dům bezpečnostními zámky, ale bohužel je to málo. Zámek nemusí být překonán, ale nevydrží dveře. Proto je dobré tyto kvalitní zámky umístit na bezpečnostní dveře, případně přidat dalšími zabezpečovací prostředky. Základ tvoří například bezpečnostní řetízky,** výplně zárubní zalité betonem proti roztaž**

** **

ení apod. Kvalitní bezpečnostní dveře nám dokáží poskytnout potřebné bezpečí za dodržení podmínky, že budou vyrobené z kvalitního a odolného materiálu, aby nebylo možné je vykopnout či prorazit a že je bude montovat profesionál. Navíc pokud lze dveře snadno překonat, nemáme moc velkou naději na náhradu od pojišťovny.

Jak vybírat bezpečnostní d** ** veře

Je jasné už na první pohled, že původní panelákové dveře toho moc nevydrží a tedy že nejsou bezpečnostní. To znamená, že před zloděje nekladou příliš velký odpor a tím dávají zlodějům poměrně slušnou šanci na jejich překonání. Zkrátka pokud nechceme přijít o svůj majetek, měli bychom rozhodně volit bezpečnostní dveře. Ochrana sebe, své rodiny a svého majetku přece není zbytečná investice a také se říká, že prevence se vždy vyplatí.

Při výběru dveří je dobré vědět, že bezpečnostní dveře by měly splňovat minimálně 3. bezpečnostní třídu, lépe 4. a takovéto bezpečnostní dveře pojišťovny uznávají jako opravdu bezpečnostní. K novým bezpečnostním dveřím patří samozřejmě také kvalitní zámkové vložky. Ty by měly být ve stejné bezpečnostní třídě jako dveře. Ptejte se, jakou záruční lhůtu vaše nové dveře mají, obvykle by to mělo být u bezpečnostních dveří přibližně 3 roky. Montáž bezpečnostních dveří svěřte výhradně certifikované firmě. P

** **

ouze takovýto profesionál garantuje bezúhonnost a navíc vám nabídne nepřetržitý zákaznický servis dveří.

Montáž bezpečnostních dveří

Profesionální firma vám dodá a osadí bezpečnostní dveře všech rozměrů, povrchových úprav a bezpečnostních tříd podle vašeho přání, kdy vám tato firma doporučí vhodnou bezpečnostní třídu podle hodnoty majetku a podle vaší požadavků pojišťovny na stupeň zabezpečení bytu či domu. Bezpečnostní dveře jsou vhodné do jakéhokoliv typu domu a je možné je použít jak do paneláku, tak do cihlového nebo činžovního domu. Na přání si můžete vybrat také barevné provedení a další zabezpečovací prvky. Specialista na bezpečnostní dveře vám rovněž poskytne veškerý záruční a pozáruční servis, to znamená opravy a výměny zámků, opravy závorových systémů apod.

Doplňky k bezpečnostním dveřím

Zabezpečit si můžete nejen dveře, ale i okna použitím kvalitních mříží. K oknům vám pak dodavatel bezpečnostních prvků nabídne také například žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu, přičemž rolety mohou být horizontální, vertikální nebo interiérové ISO žaluzie, a to včetně oprav. Vybrat si můžete také hliníkové a plastové venkovní rolety s pohonem i bez nebo pevné či navíjecí sítě proti hmyzu do oken všech rozměrů. Pokud už vaše okna dosluhují, můžete si nechat namontovat nová okna a těsnění. Prodejce bezpečnostních dveří vám pak nabídne prodej, instalaci a servis plastových nebo dřevěných oken (tzv. eurookna) a montáž drážkových a silikonových těsnění do oken a dveří.

Brány a vrata

První překážkou pro nezvané hosty, která se stane současně ozdobou vašeho domu jsou** kvalitní brány a vrata**. Vždyť co by to bylo za soukromí bez pořádného kvalitního vstupu a plotu? Vrata mají za úkol majitele pozemku chránit před nezvanými návštěvníky a jednak mají funkci okrasnou. A obě podmínky bezezbytku splňuje kovové oplocení, ploty, vrata a plotové výplně. Další předností kovových plotů, výplní, vrat nebo branek je jejich vysoká životnost. Tyto výrobky jsou totiž obvykle opatřeny vysoce odolnou ochranou vrstvou, kterou jim poskytne žárové zinkování. V takovém případě se pak investice vrátí v podobě minimální údržby a stále krásného vzhledu po mnoho dlouhých let.

Zámečnické a elektro údržbářské práce a servis

Potřebujete uvést vaše bezpečnostní prvky, dveře nebo vrata do dobrého, provozuschopného stavu? Potřebujete provést zámečnické nebo opravy či údržbu? I tyto služby Vám může zámečnictví nabídnout. Jedná se například o drobné zámečnické práce, jako je broušení, řezání, vrtání apod. Pokud se ale dostan

ete do komplikované životní situace ohledně zamykací techniky, můžete ji vyřešit tak, že zavoláte servis otevírání dveří. Servisní technik přijede rychle a postupuje ohleduplně vůči vašemu majetku. Takováto firma se zabývá nejen pohotovostními výjezdy pro situace jako zabouchnuté dveře nebo ztráta klíčů, ale nabízí také poradenskou činnost, což znamená výběr vhodného zabezpečení, nabídka bezpečnostních zámků a kování apod., přičemž můžete využít dalších služeb jako montáže kování, přídavných zámků, bezpečnostních dveří, klíčových systémů, trezorů, apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11415 (cesky-magazin.cz#172)


Diskuze a zkušenosti

Gruntová Hana | 15.04.2014 13:09
Re: Prodej, montáž a servis bezpečnostních dveří - Ostrava a okolí Dobrý den,měla bych zájem o montáž bezpečnostních dveří do panelového bytu.Můžete mi napsat přibližnou cenu? Děkuji Gruntová Hana


Přidat komentář