Nábytek na míru - Teplice

Obrátíte-li se na firmu specializující se na výrobu nábytku na míru, můžete očekávat nejen kvalitní produkt, ale také odborné poradenství v oboru návrhu nábytku i kompletního vybavení interiéru. Uvedená firma pro Vás může být trefou do černého.

nábytek na míru

Obdivujete na fotografiích dokonale sladěné nábytkové kousky, co do řešení, materiálu, barvy, doplňků, vnitřního vybavení? Nemusíte zůstat jen u obdivu, a v praxi se smířit s tím, že Vy nikdy nedosáhnete vzhledu skutečného domova. Stačí se obrátit na odborníky, kteří Vám díky svým nemalým znalostem a zkušenostem dopomohou ke splnění Vašeho snu o harmonické atmosféře domova, či útulné a vzdušné kanceláře.

Nábytek na míru – Teplice

Bydlíte-li, či sídlíte v Teplicích nebo blízkém okolí, pak pro Vás máme dobrou zprávu. V Teplicích totiž můžete oslovit profesionální firmu Zdeněk Fridrich – vybavení interiérů se sídlem U soudu 1971, 415 01 Teplice. Námi doporučenou firmu můžete kontaktovat ve věci kompletního balíčku služeb, který se týká nábytku a vše okolo něj. Ryze česká firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku, bytových doplňků, vybavením interiérů. Firma přichází s nabídkou odborného poradenství v oblasti návrhu nábytku, návrhu i realizace interiérů. Více informací o poskytovaných službách viz http://www.zf-interiery.cz/. Budete-li se chtít nezávazně sejít, prodiskutovat Vaše možnosti, pak můžete Vaše dotazy, poptávky zaslat na e-mail: info@zf-interiery.cz. Připojujeme také tel.: +420 604 586 520.

Kompletní výroba nábytku od A do Z

I když je zakázková výroba poměrně rozšířenou službou, a to z důvodu neoddiskutovatelných výhod, které nábytek na míru přináší, liší se jednotlivé služby a možnosti firem, které se specializují na zakázkovou výrobu nábytku. Nejde-li Vám čistě jen o kvalitní produkt, ale také byste chtěli získat radu a invenci odborníka, pak určitě oslovte firmu, která Vám nabídne kompletní výrobu nábytku od A do Z. Kompletní balíček služeb zahrnuje samotnou výrobu nábytku, které však předchází profesionální poradenství, včetně nezbytného zaměření, přes grafické zpracování návrhů. Po dokončené výrobě nábytku, Vám pak firma nábytek doveze a smontuje.

  • Zdeněk Fridrich
  • Tel: +420 604 586 520
  • E-mail: info@zf-interiery.cz

Zařizování domova – vybavení interiérů Teplice

Každý z nás má určitou představu, jak by chtěl bydlet, čím by chtěl být obklopený apod., a to platí i pro nábytek. Jen málokdo z nás se najde, že by mu bylo zcela lhostejné, v jakém prostředí se pohybuje, zvláště, jedná-li se o domov, kde hledáme klid, útočiště, zázemí. Představa při novém zařizování, či modernizaci, však nemusí být snadno uchopitelná, jak by se mohlo zdát. Není ojedinělé, že se vám líbí z každého stylu zařízení něco jiného, a pak dát dohromady „skládačku“, aby nedošlo k překombinování, je poměrně nelehký úkol. Stačí opravdu málo, a i z luxusního nábytkového kousku můžeme získat zcela jiný dojem, než který jsme chtěli, a to jen proto, že jsme pořízením dalšího nábytku tzv. šlápli vedle. Svým způsobem ve světě módy, a sem patří i zařizování domova, je vše povolené, pokud se v daném cítíte dobře. Jenže sáhnout po špatném výběru nábytku není stejné, jako si koupit špatnou barvu šály, či čepice.

Poradenství v oboru výroby nábytku Teplice

nábytek na míru

Nábytek, zvláště pak kvalitní nábytek není zrovna korunovou záležitostí. A bohužel, i když budete mít kolem sebe jen drahé nábytkové kousky, výsledný dojem nemusí být takový, jaký jste si v hlavě představovali. Vaši představu, ať už jen v myšlenkách, nebo na papíře, na fotce, Vám pomůže dotáhnout do konce, a to pozitivního, specializovaná firma. Právě na takovou je dobré se obrátit, nechcete-li případně zbytečně utrácet finance na zařízení, které se Vám pak nebude líbit, hodit, nebo nebude navzájem ladit. Specializovaná firma zabývající se odborným poradenstvím v oboru výroby nábytku a vybavení interiérů, s Vámi „půjde“ krůček za krůčkem, než dojdete k Vašemu vnitřnímu přesvědčení, že nábytek, který budete chtít mít doma, či v kanceláři aj., bude ten pravý.

Výroba nábytku na míru – zaměření

Specifikace nábytku na míru, či zakázkového nábytku je celkem jasná. Veškerý nábytek na míru má společný fakt, že byl vyrobený přesně na míru pro konkrétní prostor. A z toho důvodu je učinit nezbytný krok, kterým je zaměření prostoru. I když jste řekněme iniciativní, a rádi máte vše pod kontrolou, tj. za firmou přijdete již s vlastním plánkem, rozměřením apod., nijak se nemusíte zlobit, že si s Vámi firma domluví další schůzku za účelem zaměření prostoru. Vlastně je to i pro Vaše dobro, protože pro nábytek, ať už se bude jednat o kuchyňskou linku, vestavěnou skříň, komodu, postel apod., nestačí jen změřit šířku a výšku místnosti. Nábytek není tvořen jen těmito rozměr. U nábytku, například u kuchyňské linky je nutné pamatovat na výšku pracovní plochy, výšku horních skříněk, hloubku linky a skříněk apod. Veškeré potřebné rozměry, bez kterých se firma při následném zpracování návrhu nábytku neobejde, si sama zjistí, a poté může přejít k dalšímu kroku, kterým je již zmíněný grafický návrh.

  • Zdeněk Fridrich
  • Tel: +420 604 586 520
  • E-mail: info@zf-interiery.cz

Grafický návrh – 3D návrhy nábytku Teplice

Již jsme se dotkli toho, že máte svoji představu. Kromě představy je třeba do skládačky také přidat zaměření prostor,viz předchozí krok. V případě návrhu nábytku se můžete setkat s řadou možností. Moc Vám však třeba nepomůže, pokud by Vám firma v domluvený termín předložila černobílou skici, byť perfektně do detailu proměřenou, ale nijak „vystupující“, tj. plastickou. Kývli byste pak na návrh, který je pro Vás jednou velkou neznámou? Na trhu však najdete firmy, které Vám mohou připravit mnohem efektivnější vizualizaci budoucího nábytku. Jedná se o tzv. 3D návrh, který může být navíc vyvedený v barvách. Takový návrh je svým způsobem fotografií, které můžete spatřit v odborných časopisech, na internetu, ovšem s tím rozdílem, že zde bude vyobrazený nábytek připravený pro Vaše prostory. Nepůjde tedy o žádné zkreslení, ale o skutečnost, jak pak může Váš interiér vypadat. Grafický návrh v 3D podobě pro Vás nebude žádným kupováním služby naslepo. Dopředu budete moci vidět nábytek ještě předtím, než vůbec dojde na jeho výrobu. Jakmile návrh, či návrhy odsouhlasíte, může se firma pustit do výroby Vašeho nábytku, ať už do jedné místnosti interiéru, nebo třeba do všech.

Výroba nábytku na míru na Teplicku

nábytek na míru

Dalším specifikem výroby nábytku na míru, je jeho kvalita. U profesionální firmy, která se zabývá výrobou nábytku na míru, se Vám nestane, že byste za Vaše peníze obdrželi nekvalitní produkt. Pro firmu specializující se na výrobu nábytku na míru je kvalita prvořadá, a nejde zde vůbec o kvantitu na úkor kvality. U výroby nábytku na míru, i přes preciznost vyhotovení, nemusíte čekat dlouhé měsíce. I výroba nábytku na míru může být hotova za srovnatelnou dobu, jako kdybyste si chtěli zakoupit nábytek v prodejně s nábytkem, kde si ho však musíte objednat, byť se jedná o sériovou výrobu.

Montáž nábytku na míru Teplice

Posledními finálními kroky, které se týkají nábytku na míru, je dodání a montáž nábytku. Firma, která Vám nábytek vyrobí, Vám předem určený termín také nábytek doveze a odborně smontuje. Rozhodně tak nemusíte očekávat, že byste si museli sjednávat dopravu, a pak nábytek vynášet do patra, pracně ho dávat dohromady. Veškeré služby, o kterých jsme výše hovořili, budete mít pěkně v uceleném balíčku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11469 (cesky-magazin.cz#567)


Přidat komentář