Kvalitní nábytek - Praha

Nábytek vyrobený na míru se může stát ideálním řešením pro vaši kuchyni, ložnici, dětský pokoj nebo jinou místnost. Nábytek vyrobený na míru chytře řeší úložné prostory např. v podobě vestavěných skříní.

Vybavování nového bytu, domu či kanceláře není vždy jednoduché. Že už dlouho hledáte ideální kus nábytku, který by přesně odpovídal vaším představám? Zanechte tedy hledání v obchodních domech a nábytkem a rozhodněte se pro výrobu nábytku na míru. Ptáte se, jaké jsou výhody nábytku na míru? Nábytek vyrobený na míru je vždy naprostý originál. Vy sami budete rozhodovat o rozměrech, materiálech, barvě a doplňcích. Vytvoříte tak jedinečný typ nábytku, který nenajdete u svých přátel. Nábytek vyrobený na míru plně respektuje vaši individualitu a osobnost. Nábytek vyrobený na míru vypovídá mnohé o vkusu majitele. Pro tento typ nábytku je charakteristická kvalita, funkčnost a originalita. Samozřejmě je zde vždy důležitý i samotný výběr firmy.

Co zahrnují truhlářské práce

Firmy, které se specializují na truhlářské práce, nabízí svým zákazníkům komplexní služby.  Tyto služby zahrnují poradenskou činnost. Nejste si jisti s výběrem nábytku, s materiálem či dalšími detaily. V profesionální firmě vám se vším poradí, vyslechnou si vaše požadavky a navrhnou to nejlepší řešení. Truhlářské firmy se také zabývají zpracováním návrhu a zaměřením. Poté přichází na řadu samotné zhotovení nábytku a nakonec jeho montáž. A tak si můžete nechat vybavit kuchyni, ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovnu, jídelnu nebo předsíň. Nábytek na míru se hodí také do atypických domů nebo podkrovních místností, kde je potřeba chytře využít prostor. Také svou kancelář si můžete nechat vybavit nábytkem vyrobeným na míru.

Nábytek do kuchyně na zakázku Praha

Pravděpodobně nejčastěji se lidé rozhodují pro výrobu kuchyně na míru. A proč právě kuchyně?  Kuchyně se považuje za nejdůležitější část dne, tzv. křižovatku našeho domova. V kuchyni se schází celá rodina a společně zde tráví volné chvíli. V kuchyni si členové rodiny sdělují své zážitky. Tato důležitá místnost by měla svým vybavením vyhovovat představám majitelům. Stejně tak, jako se mění naše společnost, došlo také ke změnám v kuchyni. Kuchyně už není pouze místo určené pro ženu a její povinnosti. Nyní se chápe kuchyně jako místo, kde se celá rodina může podílet na přípravě jídla.  V moderní kuchyni najdeme také vestavěné spotřebiče. Vestavěné spotřebiče jsou chytře zabudované do vaší kuchyně a nekazí tak kompaktnost celé místnosti.

V případě, že si necháte zhotovit vaší kuchyni na míru, můžete se těšit na splnění vašeho snu. Vy sami budete rozhodovat o počtu skříněk a jejich umístění. Zvolíte si, jak velké budou úložné prostory atd. Firmy vám většinou nabídnou odborné poradenství a zpracování návrhu také ve 3D formě.  Vyberete si materiál, rozmístění prvků, vestavěné spotřebiče nebo tzv. kuchyňský ostrůvek. Po realizaci a montáži se už jen můžete těšit ze všech pozitiv, která vám vaše nová moderní kuchyně přinese.

Nábytek na míru do vaší pracovny Praha

Nábytkem na míru můžete také vybavit vaší pracovnu. A co je nejdůležitější v celé pracovně? Samozřejmě pracovní stůl. Nechte si zhotovit pracovní stůl přesně podle vašich představ. Zvolte si, jaká bude velikost vašeho pracovního stolu, z jakého materiálu bude vyroben a jaké doplňky bude obsahovat. Vy sami si rozhodnete o úložných prostorech. Vaše pracovna by měla mít kromě kvalitního pracovního stolu také kvalitní židli. Správná židle vám musí poskytnout dobrou oporu pro vaše záda. Svou pracovnu si můžete dále nechat vybavit policemi, regály a dalšími úložnými prostory. Stejně jako v jiných místnostech, tak i v pracovně je důležité myslet na použití těch správných barev. V pracovně se potřebujeme koncentrovat a tak se zde může použít např. zelená nebo modrá barva. V pracovně použijte maximálně tři barvy, které se k sobě hodí a ladí podlahou a nábytkem. Barvy v pracovně by neměly být příliš kontrastní. Především všechen nábytek by měl být v jednom barevném tónu. Do pracovny se také hodí dekorace v podobě květin. Vytvořte si zde příjemnou atmosféru, která bude podporovat vaše soustředění při práci.

Nábytek na míru do vaší ložnice Praha

Po celodenní práci hledáme v ložnici pohodlí, kvalitní spánek a čerpání nové energie. Ložnice by tedy měla být místo příjemné, které v nás bude vyvolávat pocity bezpečí a pohody. V malých ložnicích se však může člověk někdy cítit stísněně. Řešení prostoru bývá častým problémem. Dominantou ložnice bývá postel, ale je zde potřeba dostatečného množství úložných prostor. Řešením této situace se mohou stát vestavěné skříně.

Vestavěné skříně na míru Praha

Vestavěné skříně jsou častým řešením v mnoha domácnostech. Vestavěné skříně nabízí praktické úložné prostory. Tyto skříně velice chytře využívají prostor a mohou se umístit prakticky kamkoliv. Vestavěné skříně mohou být také v podkrovních pokojích nebo pod schodištěm. Tento typ skříně se hodí nejen do bytů, rodinných domů, ale také do kanceláří. Vy sami se můžete rozhodnout pro materiál, barvu a rozměry těchto skříní. Tyto skříně vám poslouží v podobě šatníku, jako úložný prostor pro úklidové prostředky, vysavač nebo žehlicí prkno.

Podle čeho vybírat vestavěnou skříň

Před výběrem vestavěné skříně je důležité promyslet především, jaká bude velikost skříně. Velikost ovlivní konečnou cenu. Dále se rozhodujeme pro materiál. Rozhodnout se můžete pro dřevotřísku nebo masiv. Pamatujte, že u materiálu je nejdůležitější zdravotní nezávadnost. Materiál by měl být vždy certifikovaný. Dále se také zajímejte o údržbu. Skříně by měly být lehce otíratelné prachovkou nebo vlhkým hadříkem. Pro údržbu je vhodný např. plast nebo lakované dřevo. Vestavěné skříně mohou být také doplněny o police, výsuvné police, zásuvky, závěsná ramena, drátěné košíky, koše na prádlo, kalhotníky a kravatníky. Všechny doplňky si můžete vybrat a zkombinovat přesně podle sebe.

Nakonec je také důležité říct, že je vždy potřeba informovat se o záruce, montáži, pozáručním servisu a dostupnosti náhradních dílů vaší vestavěné skříně.

Nábytek na míru do dětského pokoje Praha

Nábytkem na míru můžete vybavit také dětský pokoje. V dětském pokoji je potřeba zajistit příjemnou atmosféru. Dětský pokoj by měl být praktický, bezpečný a pohodlný. U dětského nábytku je potřeba dát pozor na ostré hrany a zdravotně nezávadný materiál. Dětský pokoje je potřeba vybavit postelí s kvalitní matrací, úložným prostorem, šatní skříní, pracovním stolem a dostatečným množstvím odkládacích ploch, jako jsou police, regály, komody atd.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11458 (cesky-magazin.cz#547)


Přidat komentář