Kvalitní nábytek - Mělník

Co dokáže lépe dotvořit interiér, ve kterém se má člověk cítit dobře, příjemně a pohodlně, než nábytek, který je vyrobený přímo na míru dané domácnosti? Nábytek na zakázku stále vede a jen těžko ho nějaké jiné vybavení bytu překoná.

dřevinyMateriál pro nábytek na zakázku

Nábytek vyrobený na zakázku klientovi může být z různých materiálů. Ne vždy se musí jednat o masívní dřevo, ačkoliv tento druh je pro výrobu nábytku na zakázku užívaný převážně díky jeho kvalitě, odolnosti, originalitě a vzhledu. Truhlář dokáže vyrobit nábytek i z různých exotických dřevin, z dřevotřísky, z lamina a z jiných materiálů. Jeho cílem je vždy vyhovět požadavkům zákazníků, které jsou opravdu pestré.

 

Dřevěný kus nábytku by neměl v domácnosti chybět

Také máte rádi přírodu, lesy, přírodní materiály a vůni dřeva? Všichni ti, kteří to s obdivem ke přírodě a přírodním věcem myslí vážně, dávají přednost ve své domácnosti dřevěným výrobkům. Dřevěný nábytek je zkrátka nádherný. Je jedinečný, je zajímavý, je originální, je voňavý a je tu pro Vás napořád. Dřevěný nábytek se neokouká, nevyjde z módy, ani nepodléhá módním trendům. Dřevěný nábytek z masívu se Vám běžným užíváním nepodaří zničit tak, abyste jej museli vyměnit za nový. Stačí jej přebrousit, přelakovat a vznikne Vám opět zcela nový nábytek. Dřevěný kus nábytku najde své místo jak v moderně zařízené domácnosti, tak v domácnostech starších, zařízených např. v** rustikálním stylu**. Kdo by se raději neobklopil voňavým dřevem než plastem nebo jiným umělým materiálem, který Vám nikdy nenavodí takový pocit domova, jako právě dřevo? Navíc k tomu, aby byl interiér ozvláštněn, není potřeba kompletně vybavit všechny místnosti dřevem. Plně postačí, když na správné místo umístíte skříň z masivního dřeva, truhlu nebo komodu. Na chalupu se Vám jistě bude hodit pevný dřevný stůl a lavice nebo židle. Teplo domovu dodá i** masívní kuchyňská linka** vyrobená na míru, pořádná masívní postel s nočními stolky, a další nábytek.

nábytek z masívuProč nábytek z masívu?

U** nábytku na zakázku** je zřejmě nejvhodnější volit** masívní dřevo.** Jde o tradiční materiál, který je přirozený, je příjemný na pohled i na dotek a hlavně, nádherně provoní celou místnost. Dřevo působí harmonicky a velmi pozitivně dokáže ovlivnit vnímání Vašeho domu, zpříjemnit jej a zútulnit. Masívní nábytek se vyznačuje především svou pevnou konstrukcí, velmi dlouhou životností, jednoduchou údržbou a neustále možnými renovacemi. Masívní nábytek je truhlář schopen vyrobit téměř z každé dřeviny, která je pevná a která splňuje požadavky na pevnou konstrukci. U nás se nejčastěji k výrobě dřevěného nábytku používá dub a smrk, oblíbená je dále i borovice, modřín, javor, buk, jasan nebo např. akát. Roste poptávka i po exotických dřevinách, mezi ty nejžádanější patří teak.

Výhody nábytku na zakázku

Nábytek vyrobený na zakázku bude vždy podle Vašich představ. Každý zákazník má požadavky na své požadavky na barvu, na materiál, na rozměry nábytku, na celkový design, na jeho užitné vlastnosti, atd. Pokud byste objížděli prodejny a hledali takový, který bude odpovídat všem Vašim představám a hlavně se hodit do daného prostoru, pravděpodobně takový nenaleznete a buď Vám nezbude nic jiného, než zadat jeho výrobu truhláři, nebo si koupíte alespoň nějaký kus nábytku, který by ten Váš vysněný napodoboval, i když třeba vzdáleně. Nábytek na zakázku si navrhnete sami, přesně tak, jak si jej představujete. Můžete se inspirovat na internetu, v prodejnách nebo v časopisech a pak si buď ten stejný nechat vyrobit, nebo jej nějak ozvláštnit, upravit rozměry, barvu, dřevo, atd. Nábytek na míru přesně padne do daného prostoru. Díky němu krásně vyplníte místo, které pro něj máte vyhrazené, a to přesně na milimetr. Takový kus nábytku Vám ušetří prostor, a bude ozdobou každé místnosti, kterou bude zdobit. Pokud si např. necháváte dělat masivní kuchyňskou linku, která je hojně využívaná, jsou na její funkčnost kladeny vysoké nároky. Co víc si přát, než si přesně navrhnout jednotlivé zásuvky, jejich velikost, počet a velikost skříní na nádobí, dalších šuplíků a jiných úložných prostorů. Pokud si necháváte vyrobit komodu, jen Vy nejlépe víte, k jakým účelům bude sloužit, jaké věci do ní budete ukládat, a jak tedy mají vypadat jednotlivé zásuvky, kolik jich má být, jakou mají mít hloubku, jaké rozměry. Takto bychom mohli pokračovat. Sami vidíte, že nábytek, který bude vyroben přímo pro Vás na zakázku, je nenahraditelný.

postel z masívuPostel na zakázku

Dopřejte si pohodlný a klidný spánek v masívní posteli vyrobené Vám na míru. V jakém stylu máte v plánu si zařídit ložnici? Jestliže dáváte přednost dřevu, pak masívní postel s dalším masívním nábytkem jistě uspokojí všechny Vaše představy. Jak by měla postel vypadat, je dosti těžké rozhodnout, z důvodu široké nabídky. Můžete si nechat vyrobit postel s čelem, na nožkách nebo bez nich, s úložným prostorem či bez něj, nebo postel s prosvíceným čelem. Rozhodující jsou také rozměry, kdy se nemusíte omezovat na tradiční délku a šířku postele, kterou seženete v každé prodejně s postelemi, ale klidně si přidejte pár centimetrů z každé strany, má-li se Vám lépe spát.

Jídelní sety do kuchyně

Uvažujete o nábytku do kuchyně vyrobeném přímo na míru? Ne každý má to štěstí, že má kuchyni velkou a neřeší, jaký stůl nebo židle pořídí. Pokud patříte k těm, kteří potřebují v kuchyni ušetřit každý centimetr místa, pozvěte si domů truhláře a zeptejte se na možnosti, jak by se dalo posezení v kuchyni řešit. Možná Vám navrhne dřevěnou lavici se stolem, nebo rohovou dřevěnou sedačku a dvě židle kolem stolu k tomu. Pokud máte místa dost, můžete si nechat vyrobit např. silný** masivní stůl se židlemi,** který bude přímo vybízet k tomu, aby se rodina v kuchyni u stolu scházela a to nejen kvůli jídlu, ale také kvůli popovídání si, užití si společných chvilek a odpočinku. Dřevěné stoly a židle se hodí do každé domácnosti, nejen do starších. I v moderních domácnostech se jídelní sety na zakázku vyjímají a z každé kuchyně dokážou udělat neobyčejné místo.

vestavěné skříněVestavěné skříně

Vestavěná skříň by neměla chybět v žádné domácnosti. Úložných prostorů není nikdy dost. Ať už máte dostatek klasických skříní, komod, šatnu, dalším úložným prostorům se člověk nebrání nikdy, pokud je má kam umístit. Jestliže je Váš byt nebo dům přeplněn skříněmi a komodami, přitom každá je pořízená odjinud, vzájemně k sobě neladí a celkově nevytváří harmonické prostředí, je možná na čase se jich zbavit a nechat si vyrobit pořádnou vestavěnou skříň, která Vám poskytne více úložného prostoru než jednotlivé kusy nábytků. Vestavěnou skříň můžete nechat vyrobit na chodbu bytu, do ložnice, do dětských pokojů, do pracovny a do dalších místností. Poraďte se s truhlářem, zjistěte, jaké možnosti Vám Vaše bydlení nabízí, do jakých míst by byla vestavěná skříň nejvhodnější atd. Společně najdete řešení, se kterým bude nadmíru spokojeni. Vestavěná skříň Vám nezabere téměř žádné místo, a ač bude působit nenápadně, stane se dominantou dané místnosti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11447 (cesky-magazin.cz#516)


Přidat komentář