Kvalitní nábytek - Frýdek-Místek

Mít nábytek na zakázku je ideální řešení pro každou domácnost. Nábytek na míru dokáže využít konkrétní prostor naprosto dokonale a přitom získáte kvalitu s dlouhou životností.

Nábytek na zakázku má ve srovnání s hromadně vyráběným nábytkem několik výhod. Předně nábytek na zakázku se do vašich prostor dopasuje tak, že ani centimetr nepřijde nazmar. Před realizací nábytku si truhlář daný prostor přesně vyměří a nábytek přizpůsobí i možným zvláštnostem, jako jsou nepravoúhlé rohy, různé výklenky nebo výstupky anebo problematická místa v podkroví apod. Nábytek tak na vybrané místo padne jako ulitý, což vám nábytek z běžné prodejny nikdy nemůže zaručit. Další výhodou nábytku od truhláře je vyšší kvalita. Určitě netřeba připomínat, že** nábytek vyráběný truhlářem** bude kvalitnější a pečlivěji zpracovaný nežli nábytek vyráběný hromadně v rozlehlých halách, kde jde především o množství a teprve v druhé řadě o kvalitu.

Vestavěná skříň na zakázku Frýdek-Místek

Vestavěná skříň využije prostor daleko lépe než běžná skříň. Už jen odlišná konstrukce vestavěné skříně ji umožňuje využít snad každý prostor a to i takový, kam by se klasická skříň nikdy vejít nemohla (např. pod šikmou střechu). Vestavěná skříň totiž nemá zadní část, strop ani podlahu a v mnoha případech ani boky. Když se podíváte na vestavěnou skříň, většinou vidíte jen přední stěnu, někdy jednu boční stěnu a jen výjimečně obě boční stěny skříně. Vestavěná skříň se totiž často umisťuje do rohu, jiné oblíbené řešení obvykle v menších místnostech je pak zakrýt vestavěnou skříní celou jednu zeď místnosti. Tam, kde skříň přiléhá ke zdi místnosti, k podlaze a ke stropu, nemá skříň dřevěnou desku, jen prostou konstrukci, takže se ušetří materiál na výrobu a vlastně i prostor o který je pak vnitřek skříně větší. Vestavěná skříň se díky tomuto důmyslnému řešení velice snadno dopasuje na kterékoliv místo třeba i pod šikminu střechy nebo tam, kde jsou různé výstupky či výklenky, daný prostor využije naprosto dokonale do posledního milimetru a ještě ušetří finance za materiál. Proto je vestavěná skříň tak oblíbeným a praktickým řešením.

Vestavěná skříň – řešení na míru pro každého

Vestavěná skříň nemá univerzální řešení. Vždy se přizpůsobuje svému budoucímu uživateli a svému určení. Jinak bude rozvržen** vnitřní prostor vestavěné skříně** do ložnice manželů, jinak do dětského pokoje a zcela jinak do předsíně nebo obývacího pokoje.

V ložnici bude vestavěná skříň určena především jako šatní, avšak pokud jde o větší** vestavěnou skříň**, ve které je dostatek místa, může se využívat také na ukládání obuvi, kterou nevyužíváme denně,  případně na další věci jako kufry, vysavač, cvičební pomůcky, osobní věci apod. Vestavěná skříň, která bude mít funkci šatní skříně, což platí zejména pro skříně v ložnici nebo dětském pokoji, by se měla přizpůsobit výšce a pohlaví svého uživatele, v neposlední řadě pak také jeho věku ale i zálibám aj. Ve skříni pro muže by neměl chybět kalhotovník příp. kravatovník, ve skříni pro ženu by mělo být dostatek místa na pověšení šatů a více přihrádek na obuv, šuplíčky na šperky apod. Oproti tomu dítě potřebuje místo na hračky a samozřejmě by měla být přizpůsobena nízké tělesné výšce dítěte avšak s tím, že poličky je možné zvyšovat, vnitřní prostor přeorganizovávat, takže vestavěná skříň vlastně „poroste“ spolu s dítětem.

Vestavěná skříň v předsíni bude sloužit především pro věci, které se moc často nepoužívají, ale stejně tak pro věci, které je praktické mít rychle po ruce, ale nechcete je nechávat povalovat v rohu místnosti nebo na očích návštěvám. Opět může jít o kufry, dále o bundy a kabáty, každodenně využívanou obuv, nástroje a pomůcky pro uklízení jakou jsou kbelík na vodu, mop, koště, smeták nebo vysavač, prachovka aj.

Vestavěná skříň – materiály, posuvné dveře

Výhodou vestavěné skříně je moderní design, který se přizpůsobí vašim představám a požadavkům. Vestavěnou skříň lze vyrobit z masivního dřeva nebo dřevotřísky pokryté laminem či masivní dýhou. Dveře skříně se nejčastěji realizují jako posuvné, neboť toto řešení se jeví jako nejpraktičtější. Výplň posuvných dveří pak většinou není ze dřeva. Častěji se používá nějaký typ skla, obvykle samozřejmě neprůhledného s nejrůznějšími odstíny zabarvení. Další možností je využít na posuvné dveře zrcadlo anebo kombinaci zrcadla a skla.

Vestavěná skříň jako šatna

Tam kde je dostatek místa a pokud majitel toto řešení využije, je možné vybudovat** vestavěnou skříň** natolik prostornou, že přejme funkci** šatny**. Do** vestavěné skříně** bude možné i vejít a případně si zkoušet oblečení nebo obuv přímo v ní. Ve skříni bude množství věšáků a polic nebo šuplíků na samostatných konstrukcích. Taková vestavěná skříň pak bude mít i vlastní osvětlení a pro zkoušení oblečení či obuvi zrcadla i ve vnitřních prostorách.

Kuchyňská linka na míru Frýdek-Místek

Chcete kuchyňskou linku do atypického prostoru, kam standardní kuchyně pasují jen obtížně? Do některých prostor běžnou kuchyňskou linku prostě nedostanete a pokud ano nebude to vypadat pěkně nebo se bude zbytečně plýtvat místem. Řešením pro atypické prostory, ale samozřejmě nejen pro ně, je kuchyňská linka na míru, která bude pasovat kamkoliv si budete přát a využije daný prostor bez plýtvání místem.

Kuchyně na míru se vám přizpůsobí

Kuchyňská linka na míru se přizpůsobí také vaší tělesné výšce, což je nesmírně důležité. Pracovní deska kuchyňské linky by měla být vždy umístěna ve výšce přizpůsobené tomu, kdo na ní pracuje nejčastěji. Nesprávná výška pracovní desky způsobuje bolesti zad a bere radost z vaření. Standardní kuchyňské linky jsou vyráběny jen ve dvou základních výškách. Pokud však potřebujete odlišnou výšku pracovní desky kuchyňské linky, volte kuchyň na míru, která se vám přizpůsobí.

Řešení kuchyňské linky na míru

Pro kuchyň na míru je možné vybírat z povícero řešení. Klasické řešení kuchyňské linky v jedné řadě je stále oblíbené a praktické. Kromě něj je možné zvolit kuchyni do rohu (písmeno L) nebo do písmene U. Tato řešení jsou vhodná pokud hodně vaříte – v kuchyni je vás často více než jedna osoba a tak potřebujete hodně místa, abyste si navzájem nepřekáželi. Velmi moderní je kuchyňská linka s odděleným ostrůvkem, který může po přistavení barových židliček sloužit také jako místo odpočinku nebo rychlému občerstvení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11463 (cesky-magazin.cz#560)


Přidat komentář