Kominictví okres Kolín - návrhy a realizace kamen, sporáků a krbů

Pokud jsou vaše výdaje za teplo již neúnosné, tak je možná čas zvážit změnu vytápění. Jednou z možností je stavba krbu na míru nebo krbová kamna. Tato moderní topidla jsou úsporná a dodávají interiéru na kráse.

Topení v interiéru

Krb, krbová kamna nebo klasický sporák, to jsou topidla, která na vás dýchnou staletími ve spojení s moderní dobou, nebo jde o vysoce moderní designová provedení. Krása těchto topidel vynikne v každém interiéru. I v tom nejmodernějším. Záleží na tom, jaký design si zvolíte. A věřte, že je z čeho vybírat. Obkladů a tvarových možností je celá řada. Obojí totiž vychází ze zkušeného návrhu stavitele a přání zákazníka.

Kominictví - okres Kolín

Pokud tedy uvažujete o krbu, krbových kamnech nebo sporáku, pak se obraťte na profesionální kominictví pana Tomáše Polnického. Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Najdete zde klasické kominické služby, rozšířené o** návrhy a realizace krbů, kamen a sporáků**. To je samozřejmě výhodné, poněvadž, kdo vám postaví lépe krb než právě kominík. Z kominických služeb si můžete objednat u pana Tomáše Polnického pravidelné roční kontroly a také revizní kontroly komínu, čištění komínu a vložkování komínu. Ostatně, na nabídku služeb kominické firmy pana Tomáše Polnického se můžete podívat na internetových stránkách www.polnicky.sluzby.cz. Pro bližší informace můžete využít e-mailové adresy tomas.polnicky@email.cz nebo telefonního čísla 734 766 624.

www.polnicky.sluzby.cz - Kominictví okres Kolín - návrhy a realizace kamen, sporáků a krbů

**Návrhy a realizace zahradních krbů
**

Návrh krbu, krbových kamen, sporáku

Kvalitně zpracovaný návrh je základem pro budoucí bezproblémový provoz vybraného krbu, kamen nebo sporáku. Jde o to, že nejdříve je nutné spočítat,** jak výkonný** spotřebič je nutný. To se odvíjí od toho, zda s ním budete pouze přitápět nebo vytápět celý dům. Pak je zapotřebí zvolit systém vytápění. Tedy rozvod tepla. Ten může být pomocí teplého vzduchu nebo výměníku, který je napojen na radiátory. A nakonec je třeba vybrat** provedení.** To je možné v jakémkoli designu. Od nejmodernějších verzí až po klasické.

Vizualizace krbu, krbových kamen, sporáku

Je vynikajícím pomocníkem při celkovém uspořádání, výběru tvaru i barevného provedení. Právě zde je možné ještě měnit, vybírat, otáčet. Zkrátka dávat vybranému topidlu i interiéru konečnou podobu. Jakmile ji totiž odsouhlasíte, tak již nejde změnit.

Realizace krbu, krbových kamen, sporáku

Neboli samotná stavba. Trvá asi týden až 14 dní. Záleží na zvolené velikosti. A také na tom, zda váš stávající** komín** je dostačující. Větší topidla, jako jsou krby, potřebují** širší průduch komínu**. Jen tak je jeho tah dostatečný a tím samozřejmě i výhřevnost a bezpečnost krbu či krbových kamen. Pokud je komín nedostačující, pak se nabízí varianta nové stavby komína, což je dražší, nebo jeho rekonstrukce, což zajišťuje stejnou kvalitu, ale mnohem levnější. Při rekonstrukci se komín vybrousí a vloží se do něj nová vložka. Vše probíhá běhen jednoho dne a z vnějšku domu. Pak již proběhne samotná realizace nového krbu, krbových kamen nebo sporáku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11431 (cesky-magazin.cz#325)


Přidat komentář