Instalatérské a topenářské práce - Benešov a okolí

Instalatérské, plynařské a topenářské práce jsou služby, bez nichž si nedovedeme představit život. Šikovná firma zrealizuje také ohřev pomocí krbu, solární ohřev vody či rekonstrukci bytového jádra.

Pokud máte nějaký problém s vodoinstalací, topením či plynem nebo jste se rozhodli renovovat topení či jej napojit na krb, pomůže vám firma, jejíchž specializací je voda – plyn – topení. Stejná firma dokáže opravit či vybudovat vodovodní rozvody, namontovat plynovou přípojku nebo provést rekonstrukci kotelny či bytového jádra? A pomůže vám i v případě, že by jste rádi ohřívali vodu zadarmo, tedy pomocí solárního ohřevu.

Instalatérské a topenářské práce - Benešov a okolí

Na současném trhu nalezneme opravdu mnoho instalatérských, plynařských a topenářských firem, které nám nabízejí základní služby. Existují ale mezi nimi také firmy, které zákazníkům dokáží nabídnout komplexní služby. Naším dnešním tipem je firma Jan Švácha, která působí zejména v oblasti Benešov a okolí a specializuje se na obor voda-topení-plyn.

Nabízí vám komplexní poradenství, dodavatelství a projektové a montážní služby na klíč.

Provádí instalaci, rekonstrukce a montáže topení, vody, krbů, podlahové vytápění, solární systémy, domovní kotelny a bytová jádra, dále nabízí dodání a montáže jímek a čističek.

Majitel firmy, Jan Švácha, si zakládá na seriozním jednání, výběru kvalitních materiálů i výrobků, a proto se můžete těšit na spolehlivost a čestné jednání. Díky tomu se jeho firma dále rozšiřuje a další pobočku nyní naleznete i v** jižních Čechách**. Pokud vás zajímá, jaké je heslo této firmy a jaké další služby nabízí, navštivte webové stránky http://www.votosvacha.webnode.cz nebo použijte** kontakt: Jan Švácha, Jemniště 32, 257 01, POSTUPICE, e-mail: svaja1@seznam.cz, telefonní číslo: +420 603 485 637**.

Instalatérské a topenářské práce - Benešov a okolí zde. www.votosvacha.webnode.cz

Služby voda, plyn, topení

Každá instalatérská, plynařská nebo topenářská firma vám samozřejmě dokáže nabídnout základní služby z oborů voda, plyn, topení. Některé z firem ale dokáží svým zákazníkům nabídnout mnohem víc a ještě lepší služby. Zkušená firma ví, co zákazníci žádají a nabízí spojení více praktických služeb. Vychází totiž z myšlenky nabídnout zákazníkovi kompletní dodávku, počínaje projektem a konče revizními a technickými zprávami, to znamená nabídnout instalatérské, topenářské a plynařské práce na klíč, tedy včetně zajištění projektové dokumentace a dodávky materiálu. Typickým příkladem je rekonstrukce bytových jader. Spojení veškerých nabízených služeb a činností je velice praktické. Jedna jediná firma vám totiž dokáže kompletně zrealizovat přestavbu jádra současně s výměnou rozvodů vody, plynu nebo topení. Další zajímavou činností, kterou vám může takováto firma nabídnout je solární ohřev vody nebo realizace krbu a jeho napojení na topení.

Služby instalatérské firmy

Instalatérská firma Vám může nabídnout profesionální topenářské a instalatérské práce či služby v oborech topení, kdy se jedná o ústřední, etážové nebo podlahové vytápění. Instalatéři realizují veškeré rozvody vody a kanalizace, renovace a rekonstrukční práce v koupelnách, kdy vám může nabídnout dodání a montáž masážní vany, sprchové kouty, závěsné WC a další vybavení sanitární technikou. Instalatérská firma také zajišťuje dodávky a montáž jímek a septiků, připojení vodáren a čerpadel, tlakových nádob, čistíren apod. V dnešních domácnostech jsou velmi oblíbená krbová kamna a tak je instalatéři pomocí výměníku připojují na topení. S vodou souvisí také vnitřní a vnější rozvody vody, stoupačky, výměna rozvodů v koupelnách nebo a samozřejmě ohřev vody. Pokud není byt napojen na přívod teplé vody, lze jej vyřešit pomocí elektrického bojleru či plynového ohřívače. Šikovná instalatérská firma vám také může nabídnout** solární ohřev vody**, který dokáže snížit výdaje na bydlení. Profesionální instalatérská firma vám zkrátka dokáže nabídnout kompletní služby při vybudování vodovodů a potrubních systémů a montáž praček, myček, montáž a výměnu baterií, dřezů a odpadů.

Plynařské práce

Plynařské práce

Služby plynařů se zaměřují na připojení plynových spotřebičů, montáže plynovodů a plynoměrů nebo plynových kotlů a kotelen. Plyn je v dnešní době asi nejpoužívanějším palivem pro vytápění objektů nebo pro ohřev užitkové vody. Veškeré plynové spotřebiče, plynové kotle a rozvody plynu montuje výhradně odborná plynařská firma, která má k montážím plynu oprávnění. Služby plynaře obsahují například instalace rozvodu plynu, přípojek, montáž plynových spotřebičů, instalaci hlavního uzávěru plynu, instalaci plynoměru, ale také pravidelné zajištění nezbytné revize. Před předáním hotové práce na rozvodech plynu musí být na plynovém potrubí provedena řádná tlaková zkouška a vystaven doklad o revizi plynového zařízení.

Topenáři

Topenářská firma dokáže zajistit vytápění bytů, domů nebo temperování skladových prostor tak, aby bylo všude dostatečné teplo. Profesionální instalatérská a topenářská firma umí současně i zajistit projekt na topení. Podle použitého zdroje tepla vám nabídne lokální, etážové, ústřední nebo podlahové topení. Topenářská firma také umí navrhnout, dodat a  připojit elektrokotel, kotel na kapalná paliva, na plynná paliva nebo kotel na tuhá paliva. Při výběru typu kotle je třeba vzít v úvahu dostupný zdroj energie, komfort vytápění a celkovou velikost vytápěného prostoru. Topenáři realizují také krby a krbová kamna, rekonstrukce a montáž kotelen.

Rekonstrukce bytových jader a koupelen

Zejména v panelových domech jsou mnohá bytová jádra poměrně zastaralá a koupelny již nevyhovují moderním požadavkům na bydlení. Pokud se v takovéto chvíli rozhodujeme pro modernizaci koupelny, obvykle se neomezujeme na pouhou výměnu vany, umyvadla, baterií nebo sprchového koutu. Bytové jádro toho totiž mnoho neumožňuje a tak je třeba to vzít hezky od podlahy. Takto smýšlí mnoho uživatelů a nechává si provést kompletní rekonstrukci bytového jádra. Ta spočívá v odstranění stávajícího a nevzhledného umakartu a výstavbě nové, krásné a prostorné koupelny. Důležitý je výběr instalatérské firmy, která přestavbu bytového jádra bude realizovat. Rekonstrukce bytového jádra totiž vyžaduje souhru všech profesí. Jedná se o výměnu rozvodů vody, odpadů, případně plynu nebo topení. Firma vám v takovém případě dodá a namontuje novou sanitární techniku, obklady, dlažby, baterie apod. Proto vybírejte zkušenou firmu, která dokáže nabídnout komplexní řešení včetně dodávek materiálu a která vám dokáže, že opravdu něco umí.

Vytápění podlahy

Solární ohřev

V současné době je solární ohřev vody velice oblíbený a není se čemu divit. Každý z nás sleduje, jak neustále rostou náklady na energie a tak hledá jiné cesty. A jednou z nich je právě solární ohřev. Je to moderní způsob přípravy teplé vody, který je velice úsporný, ekologický a šetrný k životnímu prostředí, kdy ohřev vody probíhá pomocí solárních panelů. Instalací systému solárního ohřevu vody můžete ušetřit až 70 % nákladů na ohřev vody. Sluneční kolektory mají takovou účinnost, že v letním a podzimním období, kdy slunce nabízí nadbytek energie, můžete ještě například navíc ohřívat vodu v bazénu. Tímto způsobem si zdarma prodloužíte koupací sezonu.

Typy slunečních kolektorů

Nejrozšířenějším druhem slunečních kolektorů jsou ploché sluneční kolektory, ale kromě nich existují také vakuové trubicové kolektory, které jsou vhodné pro celoroční provoz, neboť dosahují stabilně vysoké solární zisky bez výkyvů. Celý solární systém ohřevu vody může být ještě doplněn například plynovým kondenzačním kotlem a v takovém případě můžete vytápět celý dům a současně ohřívat vodu velmi ekonomicky po celý rok a za každého počasí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11409 (cesky-magazin.cz#161)


Přidat komentář