Úklid bytů i firem - Praha 4, Bílina

Klasický vysavač zná každý z nás a používá jej na běžný úklid domácnosti. Co když ale potřebujeme uklidit opravdu důkladně? Co když potřebujeme zajistit úklid firmy nebo odklizení sněhu?

Jistě s námi budete souhlasit, když řekneme, že úklid je činnost, kterou dělá rád málokdo. Jedním dechem je ale třeba dodat, že se jedná současně o činnost, která je velmi potřebná. Jak se ale s úklidem vypořádat bez zbytečné námahy? Odpovědí a dobrým řešením jsou úklidové služby, které nabízí nejen důkladný úklid domácností, ale i firem nebo venkovních prostor. Podívejte se, co všechno profesionální úklidová firma nabízí za služby.

Dokonale uklizená domácnost

Obzvláště ženy mají rády čistotu, ale dnešní ženy, které jsou někdy velmi pracovně vytížené nemají na důkladný úklid své domácnosti příliš času. Podobně svobodní muži, kteří se naplno věnují své kariéře, nemají čas a určitě i náladu mít doma okna. A zejména těmto lidem jsou určeny profesionální úklidové služby. Pokud si úklid domácnosti objednáme, můžeme si být jisti, že se u nás doma všechno bude blýskat, na zemi ani smítko a celá domácnost prostě bude vonět čistotou. Tajemství dokonale uklizené a čisté domácnosti spočívá ve využití moderních, technicky vysoce výkonných pomocníků a účinných, ale ekologicky nezávadných úklidových prostředků. Co se týče podlahových krytin, je jasné, že pokud použijeme náš domácí vysavač, nemůže se výsledek rovnat s kvalitou při využití služeb úklidové firmy. Pokud uzavřeme smlouvu s úklidovou firmou, nemusíme se o nic starat a výsledek bude vždy perfektní v domluveném rozsahu a četnosti úklidu.

úklidové služby

Služby úklidové firmy

Profesionální úklidová společnost vždy usiluje o to, aby jste byli s výsledky její práce spokojeni, protože kvalita poskytovaných úklidových služeb by měla odpovídat evropskému standardu a uzavřené smlouvě. Dobrá úklidová firma je také pojištěna proti škodám způsobených při provozu a disponuje pouze bezúhonnými a slušnými zaměstnanci, kteří jsou pravidelně proškolováni včetně bezpečnosti práce. Zkušená úklidová firma dbá na zachování vašich hodnot a proto čistí a ošetřuje s využitím moderních ekologicky vhodných čistících prostředků a dokonce čistí i s prostředky, které si sami určíte. Cena za úklidové služby je stanovena na základě odborného posouzení požadavků a prostor úklidu, respektive na typu použitých čistících prostředků a fakturace je prováděna zpravidla jednou měsíčně.

Jaké prostory úklidová firma uklízí?

Profesionální úklidová firma dokáže nabídnout komplexní úklidové služby pro domácnosti, domy i firmy a nabízí pravidelný i jednorázový úklid administrativních budov a kanceláří, firem, penzionů, činžovních domů, sportovních a kulturních zařízení, škol nebo menších prodejních ploch. Úklidová firma poskytuje kompletní služby pro domácnost, mytí oken a výloh, čištění koberců, zametání chodníků a parkovišť, ale také odklízení sněhu a mnoho dalších služeb. Pokud si sjednáte pravidelné úklidy, pak vám úklidová firma zajistí dodávkový servis hygienických potřeb. Samozřejmostí je stanovení pracovní doby, tedy doby, kdy má firma přijít uklízet. Pracovní doba je stanovena vždy v souladu s požadavky zákazníka.

Jak často úklid probíhá?

S úklidovou firmou je možné uzavřít smlouvu na jednorázový úklid nebo pravidelný úklid. Ten pak probíhá denně, týdně, čtvrtletně nebo dohodou.

Denní úklid

Pokud uzavřete smlouvu na pravidelný denní úklid, úklidová firma každý den provede vyprazdňování popelníků a odpadových košů včetně doplnění mikrotenových sáčků a přesun odpadu na určené místo, lokální stírání prachu z vodorovných ploch nábytku, odstraňování ohmatů a skvrn ze skel, dveří, vnějších ploch nábytku, lokální mokré stírání frekventovaných úseků podlah, vysátí frekventovaných ploch koberců a odstraňování skvrn z koberců a také urovnání židlí a sedaček.

c

Týdenní úklidy

Při úklidech, prováděných jednou týdně bude navíc provedeno vymývání popelníků a odpadkových košů dezinfekčním roztokem, odstraňování prachu ze zařizovacích předmětů, odstraňování prachu z parapetů v interiéru budovy, mokré stírání prachu z křížů kolečkových židlí, vymopování celých ploch podlah, celkové vysátí ploch koberců a dezinfekce rizikových ploch jako jsou kliky dveří nebo sluchátka telefonů.

Úklidy koupelen, umýváren a toalet

Úklidová firma zajišťuje také smluvně také úklidy koupelen, umýváren a toalet, kdy se jedná o vyprázdnění a vymytí nádob na odpadky včetně doplnění mikroténových sáčků a přesun odpadu na určené místo, omytí a vyleštění horní a vnitřní pohledové části umyvadla a baterií, dezinfekce úchytových míst jako jsou baterie a zásobníky mýdel, odstranění ohmatů a skvrn ze sprchových koutů, van, z obkladů a omyvatelných stěn, omytí a vyleštění zrcadel a skel u prosklených dveří nebo doplňování náplní hygienických systémů a vymopování celé podlahy na mokro.

Úklidové práce dohodou

S profesionální úklidovou firmou si můžete domluvit úklidové práce v jakémkoliv rozsahu a četnosti nebo se může jednat o jednorázový úklid a čištění dohodnutých předmětů a ploch. V případě, že požadujete úklidové práce dohodou, pak můžete úklidovou firmu požádat například o voskování a leštění podlah, dlažby, PVC, parket, čištění koberců extrační metodou, strojní čištění čalounění, čištění a impregnace kožených sedáků a křesel, mytí osvětlovacích těles, mytí otopných těles, čištění vertikálních žaluzií, mytí vnitřních ploch nábytku, mytí oken apod. Úklidová firma ale také zajišťuje v rámci úklidu drobné praní a pak se jedná například o praní utěrek a ručníků nebo o praní záclon včetně manipulace.

Čištění koberců a podlahových krytin

Ať už se jedná o důkladné čištění koberců nebo jakýchkoliv ploch v domácnosti nebo potřebujeme vyčistit koberce v kancelářích, vždy je nutné se obrátit na úklidovou firmu, která používá výkonné profesionální vysavače. Běžné domácí vysavače, ať už se jedná o sáčkové nebo bezsáčkové, se hodí spíše na běžné čištění podlahových krytin. Existují sice víceúčelové vysavače, které dokáží podlahovou krytinu vysávat suchou i mokrou cestou, ale úklidová firma používá průmyslové vysavače, které slouží k opravdu důkladnému čištění koberců. To je nutné zejména v kancelářích, kde je se chodí po kobercích v botách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11299 (cesky-magazin.cz#181)


Přidat komentář