Sekání neudržovaných ploch

Nemáte čas starat se o údržbu svého pozemku? Chybí Vám dostatečná technika? Nebo Vám dělá problém dostat se do špatně přístupných travnatých ploch? Pro všechny tyto případy můžete oslovit odborníka, který si s každou situací hravě poradí.

Sekání neudržovaných ploch

Je Váš pozemek složitě členitý? Nachází se Váš dům nebo zahrada v šikmém svahu, kde se Vám špatně udržuje pozemek? Pak se můžete s důvěrou obrátit na pana Petra Cabicara, který se specializuje na ** **

sekání neudržovaných a špatně přístupných travnatých ploch, seznam služeb na:

http://levnaprace.webnode.cz/.

Pan Cabicar se zaměřuje např. příkopy, šikmé svahy, plochy okolo svodidel, kruhové objezdy a jiné. To vše za velmi příznivé ceny, které Vás překvapí. Pan** Petr Cabicar** dále nabízí prosekávání křovin, keřů a trnitých keřů. Pro všechny práce je dostatečně vybaven a poradí si tak s jakýmikoliv zahradními pracemi a údržbami.

Navštivte internetovou stránku: http://levnaprace.webnode.cz/, kde se dozvíte podrobné informace o poskytovaných pracích včetně ceníku.

výbava na sekání travnatých ploch

Pana Petra Cabicara najdete

na adrese: Libčany 34, Libčany, 503 22,

zavolat mu můžete na telefonní číslo: +420 606 571 989

nebo můžete použít emailovou adresu: petr.cabicar@seznam.cz.

O schopnostech a kvalitách poskytovaných služeb se již přesvědčilo mnoho spokojených zákazníků. Chcete se stát jedním z nich? Stačí oslovit pana Petra Cabicara.

Proč se obrátit na odborníka při sekání zanedbaných ploch

Nechali jste Váš pozemek dlouhou dobu bez povšimnutí a tento zarostl vším možný, s čím si teď už nevíte Vy sami rady? Nebo jste koupili za pakatel pozemek, který by po důkladně posekání a pročištění mohl být vhodným stavebním místem pro Váš budoucí rodinný dům? Nebo potřebujete posekat zanedbané plochy pozemku, které z důvodu jejich špatného nebo znemožněného přístupu nebylo možné po delší dobu udržovat? Pro všechny tyto případy a mnohem více jsou k dispozici odborníci, kteří se přímo specializují na sekání takto zanedbaných ploch. Důležité je, že jsou k tomu náležitě vybavení, neboť bez pořádného náčiní byste si s velmi zanedbaných pozemek pouze velmi těžko poradili. Samozřejmě máte možnost půjčit si potřebné vybavení v půjčovně a pak se hodiny trápit** sekáním a odvážením trávy, kořenů, keřů**, ale i tento počin Vás vyjde dráž, než když si objednáte odborníka, který to vše zvládne za Vás. Neudržované a špatně přístupné plochy s loňskou trávou, které se říká stařina, se sekají mulčovačem nebo křovinořezem. Větší plochy Vám odborník poseká malotraktorem. Ne na každou plochu se hodí každý stroj. Proto pokud byste chtěli mít pozemek kompletně upravený, budete potřebovat celou řadu strojů a zařízení, což by Vás vyšlo hodně draho, pokud byste si je měli půjčovat.

sekání předsekání po

Jak se postupuje při sekání zanedbaných ploch

Odborník vždy používá nejvhodnější techniku, která si hravě se zanedbaným povrchem poradí. Hmota následně po jejím posekání zůstává ležet rozsekaná na drobné kousky a je rovnoměrně rozptýlená po celé ploše. Není potřeba ji odklízet. Tato hmota se postupně sama rozloží. Pokud ale máte zájem o její úklid, i tuto práci zajistí ten, koho jste pro tuto práci oslovili. Sekání travnatých ploch s pomocí mulčovače je nejlepší provádět tehdy, pokud je porost suchý. To je buď v pozdním podzimu, nebo brzy zjara po oschnutí. Bez problémů je možné tímto způsobem nahradit údržbu travnatých ploch, které byly dříve sklízeny senosečí. Vzrostlý travnatý porost se také rozseká na drobné kousky a zůstává rovnoměrně ležet na místě bez nutností jeho sklízení a odvážení. Kam se zahradník nedostane mulčovacím strojem, což jsou místa např. pod stromy, podél zdí, atd., pomůže si křovinořezem s žací strunou. Díky nízké hmotnosti používaných strojů je zahradník schopen posekat i zamokřené pozemky, díky čemuž nemusíte čekat, až bude několik dnů sucho, aby půda a tráva na ní důkladně proschlá.

Údržba ploch výkonnou technikou

Dělá Vám starosti údržba zeleně? Nemáte čas se starat o zahradu nebo jiný pozemek tak, jak byste chtěli a tyto plochy postupně zarůstají? Pak můžete využít a vyzkoušet profesionální péči za velmi příznivé ceny. Specializovaní odborníci se zaměřují přímo na sekání trávy svažitých, neudržovaných a nedostupných pozemků, stejně jako na sadové úpravy. K tomu používají výkonnou techniku, která jim umožní dostat se právě do takto obtížných míst, která jsou pro běžného amatéra i riziková.

Proč svěřit údržbu pozemku odborníkům?

Pokud je Vaše zahrada menší rozlohy, pozemek je rovný a Vy se o něj pravidelně a rádi staráte, jistě posekání zahrady zvládnete hravě, jako ostatně každý, kdo vlastní sekačku na trávu. Ovšem rozsáhlé, členité a svažité plochy již vyžadují speciální techniku a zkušeného pracovníka. Jestliže nejste majitelem golfového hřiště se správcem trávníku nebo Vaše sekačka není uzpůsobená velkému rozlehlému pozemku, rozhodně se Vám vyplatí spolupracovat s odborníkem, díky němuž získáte záruku profesi onální údržby a ušetříte náklady na pořízení drahé techniky.

odborná údržba travnatých ploch

 

Co můžete udělat pro Vaši zahradu?

Dopřejte Vaší** zahradě** odbornou péči za rozumnou cenu. Pořídili jste si zahradu, ale nestačíte se o ni starat tak, jak by si zasloužila? Rádi byste, aby zahrada a celý pozemek zdobil Váš nově postavený nebo zrekonstruovaný dům, ale nevíte přesně, jak na to? Oslovte odborníka, který Vám navrhne vhodný rozsah údržby a individuální podmínky. Nezáleží na tom, zda poptáváte odstranění náletových dřevin, přesazení rostlin a dřevin, nebo celoroční údržbu živých plotů, stromů a keřů, jejich prořezávání a sekání trávy. Máte-li zájem o dlouhodobé služby, jistě se Vám vyplatí i komplexní péče za výhodné měsíční ceny stanovené paušálem. Informujte se u zahradníka o možnostech, které nabízí.

Sekání trávy a péče o trávník

Údržba trávníku spočívá v pravidelném sečení trávy, v jejím zavlažování, ve hnojení, ale také v provzdušnění. K tomu všemu je zapotřebí výkonné techniky, která zvládne vedle klasických ploch i rozsáhlé, svažité, těžce dostupné nebo naprosto neudržované pozemky. Obvykle bývá voleno mulčování trávy, kdy se tráva rozmetá do trávníku a není potřeba jejího odvozu nebo drcení biomasy. Odborník na údržbu zahrad pro Vás zajistí sečení parků, zahrad, obecních i firemních pozemků, sečení velkých ploch i ve ztížených podmínkách, sečení dálničních náspů, mokřin, luk a letišť, sečení pozemků kolem silnic, příkopů, a dalších travnatých ploch.

údržba předúdržba po

Prořezávání a stříhání stromů

Někteří odborníci, kteří se zaměřují na údržbu pozemků, na sekání travnatých ploch, nabízejí i péči o stromy, spočívající především v jejich prořezu, aby stromy zdravě a kvalitně rostly a tedy i plodily. Pravidelné prořezávání a stříhání stromů je nutností. Keře potřebují obdobnou péči jako stromy. Keř by měl plnit svůj účel, stejně jako vypadat dobře. Keře se stříhají dle jejich potřeby a dle Vašeho přání. Zpravidla by se mělo ke stříhání keřů přistoupit 2x ročně, aby byl zajištěn jejich svěží vzhled, žádoucí tvar a kvalitní podmínky pro růst.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11333 (cesky-magazin.cz#482)


Přidat komentář