Rekonstrukce bytu a bytových jader - Rakovník a okolí

Chystáte se rekonstruovat byt nebo bytové jádro? Pak svěřte vše do rukou odborníků a získáte bydlení svých snů. Odborná firma vám provede celou rekonstrukci komplexně se zajištěním všech prací.

Rekonstrukce bytového jádraTen, kdo bydlí v panelovém nebo bytovém domě, časem nutně začne zvažovat** rekonstrukci celého bytu**, nebo alespoň bytového jádra. Je to především z důvodu chátrání bytových jader, kdy materiálem byl umakart, který dnes naprosto nevyhovuje zdravotním podmínkám. Navíc jsou bytová jádra zastaralá a potřebují kompletní výměnu instalačních rozvodů, ale i sanitárního zařízení. Mnoho majitelů těchto bytů si přeje koupelnu zvětšit. To je možné jen pokud by došlo ke změně dispozičního řešení. To se může zdát problematické, ale na druhé straně je to velká výzva, která často ukáže zcela netradiční zajímavá řešení.

Jak na rekonstrukci bytu či bytového jádra?

Rekonstruovat byt i bytové jádro se vyplatí s odbornou firmou, která nabízí komplexní práce. Jinak se tomu říká rekonstrukce na klíč. Velkou výhodou tohoto způsobu rekonstrukce je, že se majitel bytu nemusí již o nic starat. Firma, u které je rekonstrukce na klíč sjednána zajistí vše, od bouracích prací, přes stavbu nového jádra, instalaci nových rozvodů, topení, odvětrávání, až po sanitární techniku. Objednat je možné i řadu dalších služeb. Vše záleží na dohodě a objednávce. Firmy, které poskytují rekonstrukce na klíč, poskytují i záruku na všechny provedené práce i dodaný materiál a zařízení. To je výhodné, poněvadž vše je opět u jedné firmy, která za vše ručí.

Rekonstrukce bytu a bytových jader - Rakovník a okolí

Rekonstrukce a renovace provádí firma pana Petra Slováka. Jde o stavební firmu s širokým rozsahem služeb, které je možné objednávat samostatně, komplexně, na klíč, a dokonce po celých 24 hodin, to v případě, že u vás dojde k havárii, která vyžaduje okamžité řešení. V případě havárie můžete opravdu volat s jakýmkoli problémem. Řemeslníci firmy pana Petra Slováka jsou totiž instalatéři, topenáři, plynaři, elektrikáři i zedníci a umí si poradit s čímkoli. Přitom budete spokojeni i s jejich přístupem. Firma si klade za cíl nejen perfektně odvedenou práci, ale i příjemné vystupování, což má za výsledek spokojenost zákazníků.

Objednat si u firmy pana Petra Slováka můžete:

 • **rekonstrukci bytů a bytových jader,
  **
 • **zednické práce,
  **
 • **práce ze sádrokartonu,
  **
 • **půdní vestavby,
  **
 • **malířské a úklidové práce,
  **
 • **instalatérské a elektrikářské práce,
  **
 • **pokládku podlahových krytin,
  **
 • dveřní pouzdra a mnoho dalších služeb.

Jejich výčet i řadu dalších informací, včetně ceníků, najdete na internetové adrese:

www.stavby-drevo.7u.cz.

Služby si můžete objednat i přímo v provozovně firmy na: Karlovarská 187, Řevničov 270 54. Bližší informace ke všem službám získáte i pomocí:

e-mailové adresy az.rekonstrukce@seznam.cz,

nebo telefonního čísla +420 775 504 020.

Rekonstrukce bytu a bytových jader - Rakovník a okolí

Rekonstrukce bytůRekonstrukce bytu

Pokud se někdo rozhodne pro kompletní rekonstrukci bytu, pak je to i s** bytovým jádrem**. Rekonstrukce celého bytu bývá náročnou záležitostí a vyžaduje dokonalý projekt a samozřejmě zkušenou stavební firmu s profesionálními řemeslníky, kteří zvládají svou práci na jedničku. Pokud se provádí kompletní rekonstrukce bytu, pak většinou jde i o dispoziční změny. Ty mohou být i velmi drobné, ale přesto dokáží významně pomoci. Ze základních změn se často kompletně rekonstruují veškeré instalační rozvody, často topení, podlahy, okna, bytové jádro i s kuchyní a omítky, včetně nové výmalby. Délka rekonstrukce se odvíjí od sjednaných prací. Pokud však objednáte rekonstrukci u jedné firmy, pak vše běží jako na drátku bez zbytečných prodlev.

Rekonstrukce bytových jader

Základem je kvalitně zpracovaný projekt. Samotná** rekonstrukce** pak začíná bouráním. Je nutné kompletně odstranit staré bytové jádro a vše začistit a připravit na nové instalace. Příčky mnohou být vyzděné mokrou cestou, nebo mohou využít suchou výstavbu, tedy sádrokartonový systém, který je zcela nejvhodnější materiál pro změny dispozičního řešení. K novým rozvodům je vhodné přidat i podlahové topení a odvětrávání. Kromě obkladů je možné využít i dekorativních omítek, které jsou odolné vodě, plísni a jsou omyvatelné. K nejhezčím patří benátský a marocký štuk. Zařizovací předměty jsou nabízeny v široké škále variant a možností. Každý majitel musí zvážit, jak tyto prostory účelně, pohodlně a prakticky zařídit. Zatím co jednomu vyhovuje masážní vana, jiný chce parní sprchový kout a další klasickou vanu, kombinovanou se sprchovým koutem. Nabídka je opravdu velmi široká a to i do omezených prostorů. Stačí jen vybírat.

Zednické práce

Bez nich se neobejde nejen nová výstavba, ale ani žádná oprava a rekonstrukce.** Zednické práce**, to je přesné zdění, omítání, škrabání, opravy omítek i zdí, obkladačské práce, suchá výstavba a mnoho dalších prací. Zednické práce jsou** náročné na přesnost provedení**. Patří vždy do rukou odborníků.

Sádrokartonové systémy

Půdní vestavbaJsou způsobem suché výstavby a zajišťují rychlé a vysoce kvalitní řešení všech interiérů. Jejich výhodou je, že jsou nabízeny v řadě variant a tak jsou odolné vlhku, mají výborné tepelné, zvukové a protipožární vlastnosti a je možné je využít nejen k příčkám, ale i k řadě dalších stavebních, interiérových a designových prvků. S pomocí sádrokartonu je možné vytvořit niky, rampy, klenby, nebo různě tvarované příčky. Navíc sádrokartonový systém unese bez problémů i kuchyňské závěsné skříňky.

Půdní vestavby

Skvělé řešení pro všechny prázdné půdní prostory. Bydlení přímo pod střechou je vysoce komfortní, úsporné, a často zcela netradiční. Přitom nabízí skvělou tepelnou pohodu a to po celý rok. Nutné je však perfektní provedení celé** půdní vestavby**. To zařídí odborná stavební firma, která provede všechny práce na klíč.

Instalatérské a elektrikářské práce

Ať již budete provádět jakoukoli rekonstrukci, tak téměř vždy je nutné provést nově i kompletní instalační rozvody. Ty zahrnují rozvody elektrického proudu, vody, odpadů, topení a plynu. Všechny tyto práce vyžadují odborné provedení. A to, i když jde jen o opravu.

Malířské práce

Dnešní malíři mají k dispozici neuvěřitelné množství barevných odstínů a také velké množství malířských technik. To je zárukou, že si vybere opravdu každý. Navíc interiér i exteriér jde zásluhou tohoto výběru skvěle sladit. K malířským pracím však nepatří pouze výmalba, ale i opravy stěn, jejich čištění a příprava před samotnou výmalbou.

Pokládka podlahových krytinPokládka podlahových krytin

I podlahových krytin je velké množství. Sice ne tolik jako odstínů barev, ale vybere si každý. Skvěle vypadají dřevěné a laminátové podlahy. Přitom dřevěné podlahy je možné renovovat. Dalším velmi příjemným doplňkem je** koberec**. Může být celoplošný, nebo jen kusový pro ozdobu a příjemné lenošení. Do kuchyně a chodby se hodí omyvatelné linoleum. Aby podlahová krytina byla funkční, krásná a měla dlouhou životnost, potřebuje odborné položení. A to i v případě celoplošného koberce. Ten pokud je položený odborníky drží na svém místě, nevlní se, a dobře se vysává.

Úklidové práce

Sjednat si úklidové práce se vyplatí nejen po malířích a rekonstrukci. Pro firmy a veřejné budovy jsou výhodné pravidelné úklidové služby, které mohou zahrnovat denní interval. Pro každého, tedy i pro domácnosti, pak jsou tu služby sezónní, které se provádí několikrát ročně. Jde o služby jako je mytí oken, čištění koberců, podlah, praní záclon, čištění fasád, úklid po malování, nebo výškové práce. Úklidové služby vám provedou odborníci za příjemné ceny a s vysokou kvalitou odvedené práce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11336 (cesky-magazin.cz#522)


Přidat komentář