Moderní vodovodní baterie, vany, sprchové kouty a zástěny nákup on-line

Budete si zařizovat koupelnu? Zatím nevíte, kde budete zařízení nakupovat? Hledáte, rozhodujete se, porovnáváte? Poradíme vám, kde objevíte velikou nabídku koupelnového vybavení za zajímavé ceny.

Mít pěknou a moderní koupelnu, to je snem snad každé ženy. Ne že by muži byli v tomto směru nějak zaostalí, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že na modernost a nadčasovost vybavení v koupelnách dbají většinou spíše naše lepší polovičky. My tady ale nebudeme porovnávat rozdíly mezi pohlavími a zabředávat do vzájemných vztahů mezi muži a ženami. V tomto článku vám prozradíme, kde můžete sehnat** moderní koupelnové vybavení** a také další šikovné a potřebné věci pro dům a zahradu za příznivé ceny. A milí muži, pokud své ženě chcete udělat radost, nezapomeňte jí o této skvělé nabídce povědět – vybavení pak můžete vybírat spolu.

Moderní koupelnové, domácí a zahradní vybavení on-line

Pokud chcete vylepšit vzhled své koupelny, chystáte se na její kompletní rekonstrukci, nebo hledáte třeba jen jednu věc, pak vám doporučuji internetovou prodejnu ekotle.eu. Na této adrese nakoupíte koupelnové vybavení, jako jsou vany, sprchové kouty, masážní zařízení do sprchy, zástěny, vaničky pro sprchové kouty, bidety, koupelnová topení, ohřívače vody, vodovodní baterie, lázeňská kamna aj.

Moderní vodovodní baterie, vany, sprchové kouty a zástěny nákup on-line přímo zde.

Kromě vybavení do koupelen na stránkách ekotle.eu nabízejí další vybavení pro dům a zahradu, jako například kotle, akumulační nádoby, krbová kamna, krbová příslušenství, krbové vložky, termostaty, úsporné topné systémy (ty se dají používat na místo klasického topení a jejich instalace je velmi jednoduchá), solární systémy, zahradní nábytek, kompostéry, skleníky, zahradní obrubníky a další. Pokud vás láká mít doma krb, ale odrazuje vás nutnost složitých stavebních úprav, nebo bydlíte třeba v paneláku, pak se určitě podívejte na jejich nabídku** biokrbů**. ** **

Kontakty: František Mojžíš, internetové stránky: ** http://www.ekotle.eu/**, e-mail:** f.mojzis@centrum.cz,** telefonní čísla: 737 274 702, 603 158 159, adresa: Kpt. Jaroše 1953/14, Chomutov 430 01.

Sprchový kout nebo vana?

Sprchové kouty se v našich koupelnách v posledních letech hojně rozšířily. Mnoho lidí si sprchový kout pořizovalo s odůvodněním, že jehVanová vodovodní baterieo provoz vyjde levněji než vana, protože se v něm spotřebuje méně vody. Je tomu však opravdu tak? Měření ukázala, že pokud máme sprchu puštěnou na plno a sprchujeme se déle než 3 minuty, pak obvykle spotřebujeme více vody, než kdybychom se koupali. Přesto to nemusí znamenat, že sprchový kout je špatný. Můžete si pořídit úsporný typ sprchové hlavice a dávat si pozor na to, abyste sprchování zbytečně neprotahovali. Navíc dermatologové tvrdí, že pro naši pokožku je sprchování vhodnější než koupel. Pak ještě existuje varianta masážního sprchového koutu – v tomto případě se o úspoře vody hovořit určitě nedá, ale na druhou stranu ten slastný pocit, kdy vás voda po náročném dni pěkně promasíruje, jistě stojí za to. Ideální je zvolit** vanu** nebo sprchový kout podle toho, jaký typ očisty je pro vás nejpříjemnější. Pokud se nemůžete rozhodnout, pořiďte si vanu, která je kombinací vany a sprchového koutu, takže si každý přijde na své. Máte-li pohybové problémy, ani vy se nemusíte vzdávat požitku z koupele nebo sprchy. Na trhu je široký výběr sprchových koutů i van se zabudovanou stoličkou, kterou ocení zvláště senioři a méně pohyblivé osoby.

Umyvadla a záchodové mísy

Pokud chcete, aby vaše koupelna působila moderním a nadčasovým dojmem, může se vám to podařit právě díky** umyvadlu a záchodové míse**. Umyvadla a mísy se stále vyrábějí v klasických tvarech, ale stejně tak u těchto výrobků můžete najít kusy, které jsou opravdovou designérskou lahůdkou, která do interiéru vaší koupelny

Dřezová vodovodní baterie

dokáže vnést ducha nadčasovosti a lehkosti. Výběr umyvadel a mís je tak široký, že si určitě vybere příznivce retro designu, současného klasického designu i moderního nadčasového designu.

Vodovodní baterie

V současné době je na trhu k dispozici široká škála vodovodních baterií. Zájemci si mohou vybrat z bohatého sortimentu baterií pákových. Tělo baterií je vyrobeno z mosazi, katruš je keramická a povrchová úprava z leštěného chromu.

Dle způsobu montáže se rozlišují baterie stěnové nebo stojánkové. Dle účelu jsou k dispozici baterie dřezové, vanové, sprchové, umyvadlové a bidetové. Sprchové mohou být opatřeny různými typy růžic. Baterie se vyrábí v běžném standardu, ale také v luxusním provedení s designem, ze kterého si vybere každý.

Pro zajištění průtoku vody s konstantní teplotou se používají termostatické baterie. V hygienicky specifických prostorách se využívají senzorové, bezdotykové baterie. Umyvadlové, dřezové a vanové baterie je možno dodat bez výpustí nebo s výpustí.

Pokud je třeba napojit např. hadici pro venkovní postřik, je k dispozici** nezámrzná armatura**.

Jaké vytápění do koupelny?

Stává se vám, že když vylezete s vany nebo ze sprchy, je vám pěkná zima? Zvláště pokud máte koupelnu s vlastním oknem a nebydlíte v paneláku, kde je celou zimu příšerně přetopeno, pak to asi znáte. Do koupelny si můžete pořídit** speciální koupelnové topení**, které je vhodné také pro** sušení nebo vyhřívání ručníků**. Pokud jste takové topení ještě neviděli, pak si ho můžete představit jako bílé vodorovné mříže.** Koupelnové topení** má takovýto tvar proto, abyste si na něj mohli odložit ručník ale i své oblečení či župan. Když pak v zimě vylezete z vany či sprchy, otřete se ručníkem vyhřátým z topení a nakonec se ještě oblečete vyhřátý oděv nebo župan, zima se k vám jen tak nedostane. Tohle topení lze využít také k rychlejšímu vysušení ručníku. Kromě speciálního koupelnového topení si do koupelny, zvláště, pokud jste romantický typ, můžete pořídit i nápaditou novinku – opravdový oheň. Jak je to možné? A je to bezpečné?

Koupelna pro romantické chvíle a relaxaci

Oheň dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru. Představte si, že se v sychravý podzimní večer nebo v mrazivý zimní den vrátíte domů a jdete rovnou do horké vany.

Zatímco budete v klidu ležet ve vaně, zda sám či sama nebo z někým, to nechám na vás a vaší představivosti, kousek do vás bude plápolat opravdový plamen. Vy se budete v klidu ohřívat, relaxovat, povídat si se svým protějškem, nebo jen tak tiše sledovat uklidňující plápolající plamen. Vskutku příjemná představa, že ano. Ale jak dostat do koupelny krb? Že je to utopie? Není!

Co je to biokrb a jak funguje?

Svou koupelnu si v chladných měsících můžete zahřát biokrbem. Biokrb je naprosto ideální pro toho, kde si chce pořídit krb okamžitě, snadno a bez stavebních úprav a dokonce bez nutnosti mít komín. Biokrb si tedy můžete pořídit i do paneláku nebo třeba na chatu, na chalupu, a to do jakékoliv místnosti, ať do koupelny nebo třeba do Sprchové boxy nákup onlineobýváku, na terasu, do kanceláře, prostě kamkoliv. Kouzlo biokrbu spočívá v tom, že jej bez jakýchkoliv stavebních úprav nebo napojování na komín můžete pověsit na zeď jako obraz, nebo někam postavit jako kus nábytku. Některé biokrby jsou určeny k pevné instalaci, jiné, ty menší, je možné libovolně přenášet dle potřeby. Díky tomu si biokrb můžete vzít s sebou do té místnosti, kde chcete navodit příjemnou atmosféru nebo se ohřát. A jak** biokrb funguje**? Biokrb namísto pevného paliva spaluje bioethanol, při jehož spalování vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý. Oxid uhličitý je zcela neškodný běžný plyn, který vydechují všichni živočichové a tedy i člověk. Běžný biokrb při svém hoření produkuje tolik oxidu uhličitého jako průměrný člověk. Čistý bioethanol (biolíh, bioalkohol) určený pro biokrby vyjde průměrně na 15 Kč na jednu hodinu hoření, přičemž biokrb nás potěší nejen dekoračním efektem a příjemným dojmem, ale zároveň nám místnost i vytápí, takže neplatíme jen za efekt, ale i za příjemné teplo. Produkce tepla u biokrbů se různí podle typu a velikosti a pohybuje se mezi 1 až 5 kW.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11318 (cesky-magazin.cz#287)


Přidat komentář