Interiér na míru - Brno

Přestavba bytu či domu je náročnou záležitostí. Souvisí s tím řada problémů, povolení stavebních prací a různá omezení. Se vším vám může pomoci firma, která se zabývá interiéry, jejich změnami i úpravou.

Nový interiér

Ať již kupujete byt nebo máte byt ve svém vlastnictví a již dlouho ho užíváte, přijde čas na celkovou nebo částečnou rekonstrukci bytu. K rekonstrukci dochází právě při zařizování koupeného bytu, při přestavbě bytu staršího, ale již nevyhovujícího, při rozrůstání se rodiny, při dospívání dětí i při jejich odchodu do vlastního bydlení. Zkrátka byt se mění tak, jak jde čas. Někdy stačí vyměnit jen některá zařízení, jindy je nutná celá rekonstrukce. Ať již jen části bytu nebo celého. Nejčastěji dochází ke změnám u bytových jader a kuchyní. Ne každý si však s těmito změnami poradí sám. Zde je pak na místě vyhledat bytového designera či firmu, která nabízí kompletní poradenství, nejlépe s dodáním na klíč.

Proč interiér na klíč?

Snad každý ví, jak by měl interiér jeho domova vypadat, ale ne každý umí své představy realizovat. Zvláště dnes, kdy je v nabídce nekonečná řada materiálů i možností. Navíc velmi často se objevují rady typu, kdy vlastně nejde o radu, ale o prodej určitého výrobku nebo materiálu. Až později kupující zjistí, že zakoupený produkt neodpovídá ani požadavkům ani nabídce. A pak co s ním? Ve studiu, kde nabízejí** interiéry na klíč**, ručí za vše, co vám navrhnou i zrealizují. Nejlepší jsou studia, která se postarají nejen o projekt, ale i o jeho celou realizaci. A to nejen o realizaci samotnou, ale i o vše, co s ní souvisí. To znamená i o odvoz odpadů, starých již nepotřebných věcí, včetně nábytku a sedačky. Skvělá jsou interiérová studia, která zakončí svou práci úklidem a předáním interiéru zákazníkovi.

Jaký interiér může být na klíč?

To záleží na vás. Můžete si nechat zrekonstruovat** kompletně celý byt, kancelář nebo dům**. Můžete si nechat zrekonstruovat i jednotlivé části domova. Může to být vyřešení úložného prostoru, předsíň, chodba, koupelna, bytové jádro, kuchyň, obývák, jídelna, ložnice, lodžie nebo dětský pokoj. Zkrátka záleží na potřebách i možnostech. Kvalitní interiérové studio vždy bere v potaz vaše potřeby, přání i současnou finanční situaci.

Jak se sjednává interiér na klíč?

Kvalitní interiérové studio s vámi hned nesepisuje smlouvu, ale nejprve probere vaše požadavky. Pozorně vyslechne, co od rekonstrukce interiéru očekáváte, čeho chcete dosáhnout, jaké máte připravené finance. Samozřejmostí je i návštěva u vás doma, kde proběhnou měření i zjištění stavu jednotlivých zdí a celkové zaměření půdorysu. Nyní již sepíšete smlouvu. Následně je vypracován projekt. Výhodou je, že je nejčastěji vypracován ve** 3D provedení** a s pomocí vizualizace můžete při jeho projednávání měnit jednotlivé části, barevné provedení, podlahu, a provádět další úpravy. Jakmile se dohodnete na konečné verzi, tak projekt zaplatíte a následně je pro vás vypracován projekt, včetně projektové dokumentace a konečného rozpočtu projektu. Nyní je na vás, zda realizaci projektu svěříte vybrané stavební firmě, nebo ji necháte kompletně na studiu. Většinou je mnohem výhodnější druhá varianta. Celkově vychází lépe z pohledu realizace projektu interiéru i z pohledu finančního.

Realizace interiéru na klíč

Zvolíte-li druhou variantu, pak vám interiérové studio zajistí** provedení celé přestavby**. Ne, že by samo zajistilo například bourací práce, ale zajistí na všechny potřebné práce dodavatele, a vypracuje harmonogram tak, aby vše proběhlo v co možná nejkratším termínu. Většinou celá rekonstrukce interiéru tímto způsobem netrvá déle než dva měsíce. Počítáno s bouráním, stavbou, novými rozvody, omítáním, malováním, tapetováním, obklady, zařizováním nábytkem až po pověšení vybraných obrázků.

Spolupráce v budoucnosti

Kvalitní studio interiérů na klíč vás neopustí ani později. Nyní nemyslím na záruku. Ta je samozřejmá. Ale pokud v budoucnu budete potřebovat například upravit dětský pokoj pro školáka na pokoj studentský, pak vám interiérové studio vyjde vstříc. A možná vás překvapí zajímavým nápadem, který nebude stát velké peníze, ale pokoj se změní k nepoznání. K takovým nápadům patří nová dvířka skříní, doplnění polic, změna psacího stolu, výmalba a jiné potřeby pro studenta.

Interiér kuchyně na klíč

K nejčastěji měněným interiérům patří kuchyně. Je to celkem logické. Kuchyňský nábytek je vysoce namáhaný, a pokud se rodina postupem času rozšiřuje, pak je nutné řešit i takovou maličkost jako je sezení u jídelního stolu. Navíc moderní doba přináší řadu moderních spotřebičů. Ty časem není kam dát a tak opravdu rekonstrukce interiéru kuchyně je nejvhodnější řešení.

Nová linka na míru zásluhou přihlédnutí k potřebám rodiny a ke zvoleným spotřebičům uschová téměř všechny spotřebiče. Výhodou je samozřejmě použití vestavěných spotřebičů. Dále se nabízí pojízdné i výsuvné skříňky, drátěný program a mnohé další vychytávky. Jejich zásluhou bude kuchyně vypadat jako celek a všechny vestavěné spotřebiče naprosto splynou. Rozhodně kuchyňská linka není jedinou důležitou částí kuchyně. Tou je také** jídelní stůl a židle, případně lavice**. Někdy je dobré volit i lavici, která může sloužit i jako příležitostné lůžko. Prostě interiér kuchyně je velmi složitou záležitostí a tak si zaslouží kvalitní přístup designera. Ten dokáže veškeré požadavky na praktičnost, funkčnost, design i posezení nebo jiné záliby, skloubit a vytvořit skvělý interiér.

Nebojte se bytového designera

Opravdu není se třeba bát. Bytový designer tu není od toho, aby vám vymýšlel moderní neúnosné projekty, ale aby vám podle vašich představ vytvořil příjemné a komfortní bydlení. Zásluhou svých znalostí ať již profesních nebo současné nabídky trhu, vám dokáže nabídnout i vychytávky, které velmi zpříjemní a usnadní život.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11306 (cesky-magazin.cz#225)


Přidat komentář