Dětské hřiště, houpačky a hračky na zahradu - nákup online

Postavit pro své děti domácí hřiště na zahradě je velmi výhodnou investicí. Děti si budou mít kde hrát, budou v bezpečí a budete mít jistotu, že na písku nikdo nevenčí svého psa. Zkrátka, zahrada je ideální nejen pro květiny, ale i pro hry dětí.

Zahrada pro život

Vlastnit u domu** zahradu** si přeje převážná část lidí. Jen se různí názory na využití zahrady. Někdo touží po zahradě plné květin, jiný zeleniny, další chce od každého něco. Moderní mladé rodiny si však zejména přejí rodinnou zahradu. Co to je? Jde o zahradu, která je prodloužením obytného prostoru domu. Je místem, kde se setkává rodina, zvou se přátelé, samozřejmě i v této zahradě najdete zeleninu, květiny, stromy a keře. Ale také pergolu, altánek, zahradní gril a bazén. Najdete zde ovšem i místo pro děti. Toto místo je zcela specifické a mění se zároveň s dospíváním dětí. Jde o takové** soukromé hřiště**, které rozvíjí fantazii, láká ke hře, nabádá k podnikání, prostě je inspirací, která se vyplatí.

Děti a dětské hřiště na zahradě

Kousek zahrady vyhrazený pro děti má mnoho výhod pro děti i dospělé. Dospělí mají jistotu bezpečí svých dětí, vždyť vše pro jejich hru vybrali sami. Navíc získají čas pro sebe i různé domácí práce. Děti totiž většinou ke hře dospělého nepotřebují. Milejší je jim kamarád ze sousedství. A děti? Ty mají skvělý prostor pro rozvíjení své fantazie, her, lumpáren, pokusů a později i přátelství. Postavit dětské hřiště na vlastní zahradě je tedy velmi výhodné.

Jak na to? Nejlépe je pokud začnete se stavbou u malého dítěte. Základem je vytyčení prostoru, který bude** výhradně pro děti.** U opravdu malých dětí je vhodné vybrat** houpačku a pískoviště,** případně** brouzdaliště**. Větší děti předškolního věku ocení prolézačky, skluzavku, houpací síť, ale i koníka na pružině nebo dětský domeček či chatku, která je zařízená pro hru dětí. Vhodné jsou i zajímavé zahradní stavby pro děti. Ty poskytují možnost prolézání, výstupu po horolezecké zdi, houpání na laně, klouzání na skluzavce, stejně jako schovávání i budování bydlení. Pro děvčátka se vyplatí domeček pro princezny a pro chlapce zase pirátská loď v podobě pískoviště.

Jak děti rostou, tak se mění i hřiště. Za zvážení stojí různé hrací stoly, branky, koše, nebo místo pro tajné schůzky a hry.

Co dětem na zahradu?

Vybírat můžete opravdu z široké nabídky hraček i doplňků. Pro úplná prťata se vyplatí pískoviště i bazénky a samozřejmě hračky na písek. Bez těch to prostě nejde. Spoustu legrace si děti užijí na** skluzavkách, prolézačkách a houpačkách.** Odpolední odpočinek mohou strávit v** houpací síti**. Pro hry, kdy své hraje představivost, jsou výborné** zahradní domky**, ale i traktory a pracovní auta, která zabaví chlapce na dlouhé hodiny. Skvělé jsou pro malé cyklisty dopravní značky a semafory. Dospělé i děti zabaví vodní dráhy o různé velikosti.

Máte li dvě děti, doporučujeme dětské hříště na zahradu Superior se svěma houpačkami.

Hračky pro kojence

Nabídka se týká dětí od narození do dvou let. Hračky jsou vyrobeny nejen pro zabavení dítěte, ale zejména pro jeho rozvíjení specifických vlastností. Ať již jde o motorické vlastnosti nebo jeho představivost. Hračky pro kojence jsou z různých materiálů, z bezpečného a nezávadného plastu, látky nebo dřeva.

Hračky pro holky

Tato kategorie je malým královstvím pro všechny parádnice, princezny, malé maminky a hravé slečny, které mají velkou představivost. Najdete zde domečky pro panenky, nábytek na zařízení domečků, kuchyňky pro malé kuchařky, prodejny a jejich zařízení, kočárky, panenky, spoustu ozdob, šperkovnice pro princezny i malé víly a také** poníky Polly Pocket**.

Hračky pro kluky

Království kluků, to jsou autodráhy, auta, traktory, stroje. Oblíbený je u malých kluků Bořek Stavitel se všemi svými přáteli. Také hry na profese, které dokáží každého chlapce zabavit na velmi dlouhou dobu. A pak samozřejmě roboti. Transformers jsou pojmem již u předškoláků.

Hračky pro školky

Určitě nesmíte zůstat jen u nabídky hraček pro děti domů. Nabídka pro školky je také zajímavá. Dopravní značky a semafory učí děti orientaci v dopravním ruchu. Sedací vaky poskytnou pohodu pro lenošení při poslechu pohádky. Molitanové sestavy zase nabízí naprosto bezpečné řádění dětí. Navíc z nich lze sestavit hrady, skluzavky, prolézačky, prostě záleží na vybrané sestavě a vaší představivosti.

Výtvarné a tvořivé hračky

Jsou skvělým nápadem nejen pro zabavení dětí na delší dobu, ale zejména pro rozvíjení jejich tvořivosti. Různé skládačky, plastelíny, modelíny, mozaiky, korálky, výtvarné sady, anebo zajímavé archeologické hry dokáží děti opravdu zaujmout a tvořivě naladit. Z jejich výtvorů budete mít radost i vy sami a nakonec můžete tvořit společně. Vždyť chvíle strávené s dětmi patří k nejkrásnějším.

Loutková divadla

Odjakživa jsou snem dětí. Loutky, princezny, princové, draci, ale i čert nebo vodník, patří mezi oblíbence dětí. Pro domácí účely, ale i do školky nebo školní družiny můžete zakoupit loutkové divadlo, s kulisami a loutkami. Ty lze vybírat jako sety nebo i jednotlivě, podle zájmu dětí a také pohádek a příběhů, které budete hrát.

Vláčkodráhy a mašinka Tomáš

Další sen kluků, ale i dospělých. Vláčkodráhy můžete koupit jako ucelený set, nebo je možné je skládat podle potřeby. V nabídce jsou koleje, mosty, tunely, depa a samozřejmě celá řada mašinek a vagonků. Zajímavé jsou pro kluky i hračky Chuggington, které se dají rozkládat a slouží také jako kufřík plný dalších hraček. Mašinku Tomáše zná každý kluk i holka. Vybírat můžete z modelů z plastu, kovu i ze dřeva.

Dětské oblečení, kostýmy

Chystáte se na karneval? Pak vybírejte v této záložce. Kostýmy pro princezny, čarodějky, bandity, piráty, pejsky, berušky, tygříky, včelky, pavoučí muže, a ještě mnohé další udělají z vašich dětí vítěznou masku karnevalu. Jsou krásně ušité, zajímavé a rozhodně nenudí.

Dětský nábytek, dekorace

Doplní dětský pokoj o police, stolky, židličky, vozíky, ale i tolik potřebné krabice a kontejnery na hračky. Krásné jsou zejména textilní dekorace, samolepky a povedené metry. Radost dětem uděláte i z tabule, kde budou moci v klidu kreslit.

Hračky a hračičky

Vybírat můžete ještě z mnoha dalších hraček. Zaujmou plyšová zvířátka se zvuky, dětské stolní hry a puzzle, stavebnice, odrážedla, ale i chrániče nábytku. Objednat můžete i školní potřeby nebo potřeby pro sport. Ty mají zvláště zajímavou nabídku. Najdete zde balanční desky, trampolíny, tříkolky, koloběžky a mnohé další. Prostě tento obchod je snem každého dítěte. Na vás je alespoň částečné splnění tohoto snu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11307 (cesky-magazin.cz#232)


Přidat komentář