Bytový designér Praha - Moderní italské židle

Zařizujete si nový byt či dům? Chtěli byste mít svůj domov zařízen tak, aby se vám v něm líbilo, aby se v něm žilo pohodlně a příjemně, ale zároveň požadujete, aby byl váš domov zařízen stylově, vkusně a moderně?

Každý z nás se chce u sebe doma cítit dobře a příjemně. Není divu. Domov je místo, kde trávíme velké množství svého času, kam se vždy rádi vracíme, a proto je důležité, abychom se doma také cítili jak nejlépe je to možné. Samozřejmě že k tomu, abychom se doma cítili opravdu dobře a abychom se domů vždy těšili, asi nejvíce přispívají dobré rodinné vztahy. Kromě toho však může k dobrému pocitu z našeho domova přispět ještě něco jiného.

Design našich domovů

Další věcí, která hraje zásadní roli v tom, jak se budeme u sebe doma cítit, je to, jak to u nás doma vypadá. Možná to sami znáte – určitě máte svá oblíbená místa, teď nemáme na mysli místa někde venku, v přírodě, ale spíše různé budovy, ve kterých se vám moc líbí, kde se cítíte dobře a kde vás to natolik inspiruje, že byste rádi měli podobné předměty, ozdoby, nábytek, vybavení či jiné** zařízení** třeba i u sebe doma.

Inspirace

U různých lidí to mohou být různé budovy. Někomu se líbí třeba v muzeu, někomu zase, jak má zařízenou kancelář v práci, jiného zase inspiruje byt známého, jeho oblíbená kavárna, interiér chrámu, zboží v obchodě s designovým nábytkem… A teď si představte, že byste si mohli i svůj domov zařídit přesně podle toho, co se vám nejvíce líbí, co vás přitahuje, co obdivujete, co jste viděli jinde, co byste sami chtěli mít doma. Stalo se vám někdy, že jste někde, například ve své kavárně, v domě knihy, v čekárně nebo třeba v nějaké kanceláři, viděli moc pěkné** židle**, který se vám líbily, a vy bystě chtěli mít doma taky takové nebo podobné? Jenže ať jste hledali, jak jste hledali, nepodařilo se vám najít obchod, kde by měli přesně takové, které jste chtěli, takže jste nakonec odešli s nepořízenou?

Proč vsadit na kvalitní a moderní židle?

Židle nám poskytují odpočinek a pohodlí, pomáhají nám načerpat novou energii pro lepší výkony, jsou tu vždy, když potřebujeme chvíle klidu a oddechu. Přesto máme tak nějak sklon tento kus nábytku přehlížet a obvykle mu nepřikládáme žádný větší význam. Pokud však kupujete nové židle, měli byste vždy požadovat nejvyšší kvalitu ideálně skloubenou se stylovým a elegantním designem.** Správný design** dokáže hotové zázraky – domácímu interiéru dodá přirozenou krásu a pohodu a pracovnímu prostředí styl, který vás bude reprezentovat na vysoké úrovni. Je nesmírně důležité, aby sezení nebylo jen funkční, pohodlné a kvalitní nebo naopak pouze stylové a estetické, zapadající do celkového konceptu, ale aby splňovalo všechny tyto požadavky v jednom jediném produktu. Jedině tak je zaručena naprostá spokojenost. Pokud požadujete vysokou úroveň s ohledem na pohodlí a funkčnost i výjimečný a neotřelý design zároveň, chcete zažít pocit luxusu, potěšení z kvality a především si chcete splnit vaše sny a cítit se příjemně, pak rozhodně vsaďte na kvalitu, která vám vždy dodá pocit výjimečnosti.

Jak si zařídit stylový domov?

Inspirovaly vás předchozí řádky k proměně vašeho domova? Jenže si nejste jistí, zda byste nově zařídit a vybavit svou kuchyň, obývák nebo třeba celý byt či dům zvládli úplně sami? Možná byste byli rádi, kdyby vám v tom pomohl někdo zkušený. Někdo, kdo má s designem interiérů spoustu zkušeností a také celkový přehled trendů v moderním bydlení. Pokud byste měli takovou možnost, využili byste při zařizování svého nového domova, popřípadě zdokonalování toho starého, služeb někoho, kdo se v oblasti zařizování interiérů bytů a domů, neboli bytového designu dokonale vyzná? Ale kde někoho takového hledat?

Zařizování interiéru

Ideální je, pokud do svého domova vneseme svého vlastního ducha, něco ze sebe. Jinými slovy je

dobré, když má domov náš vlastní rukopis, když je znát, že jsme si ho vytvořili my sami pro sebe a své blízké, protože jedině takový domov má tu správnou domáckou atmosféru. Na druhou stranu je vždy dobré nechat si poradit od někoho zkušeného. Někoho, kdo má celkový přehled a díky tomu nám dokáže ukázat a navrhnout spoustu možností a variant toho, jak by mohl náš nově zařízený domov vypadat. Někoho, kdo nám ukáže tu správnou cestu, kdo nás dokáže správně nasměrovat v cestě za naším nově, příjemně, vkusně a moderně zařízeným bytem či domem. Pokud hledáte kvalitu v** zařízení vašeho interiéru**, pak byste měli kontaktovat profesionála. Ten, kdo se** designem vnitřního vybavení domů a bytů** zabývá na profesionální úrovni, se nazývá bytový designér.

Profesionální bytový designér

Při zařizování svého nového interiéru se můžete inspirovat na mnoha místech. Je tolik možností, kde načerpat nové nápady a inspiraci. Můžete se vydat na cestu po prodejnách s nábytkem, prohlížet si katalogy nebo internetové stránky, nebo také procházet prodejny se starožitnostmi, pokud vás láká design dřívějších dob. Můžete si koupit třeba i nějakou knihu, která se designem zabývá. Někdo dá při zařizování svého domova přednost čistě vlastním nápadům, jiný svůj interiér svěří raději do rukou odborníka. Pokud patříte k těm, kteří si na své cestě k nově zařízenému domovu nechají rádi poradit a hledáte skutečného profesionála, pak neváhejte kontaktovat bytového designéra.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11309 (cesky-magazin.cz#243)


Přidat komentář