Bazény, zastřešení a masážní vany

S příchodem prvních teplých a slunných jarních dnů, nejenže začínáme pracovat na zahrádkách a přilehlém pozemku u rodinného domku. Zvažujete, že byste si letos chtěli užít místo tlačenice na veřejném koupališti vlastního bazénu?

Nechce se Vám však jít do bazénu, který je nad úrovní terénu? Spíše by se Vám líbil zabudovaný bazén, jehož tvar, hloubka a rozměr by přesně odpovídal Vašim požadavkům? Pak se místo prodejny spíše poohlédněte přímo po výrobci bazénů. Nejenže Vám vyrobí bazén dle Vašeho přání, ale také ho dodá a namontuje, a to včetně potřebného příslušenství. Určitě je pak dobré dát přednost zkušené a znalé firmě.

Bazény, zastřešení a masážní vany

My Vám můžeme jednu z takových firem představit. Jedná se o firmu, která již více než deset let nabízí své profesionální služby a kvalitní produkty stávajícím i potenciálním zákazníkům. Řeč je o firmě Miroslav Kratochvíl, se sídlem Malšice 281, 391 75 Malšice.

Firma** Miroslav Kratochvíl** se především specializuje na výrobu rodinných bazénů (foliových, plastových), a to včetně příslušenství. U firmy si také můžete objednat masážní vanu, zastřešení Vašeho stávajícího nebo plánovaného bazénu, či vybudování jímky aj. Kompletní nabídku služeb, včetně fotogalerie realizovaných bazénů, zastřešení, vizhttp://www.bazeny-kratochvil.cz.

V případě zájmu, můžete Vaši poptávku, dotazy zaslat na e-mail bazeny.kratochvil@seznam.cz. Prvotní informace však můžete obdržet i na tel: +420 606 852 139.

Rodinný bazén

Předpověď počasí slibuje krásné slunečné a teplé počasí a Vy si plánujete, jak odpoledne, až přijdete z práce, nebo o víkendu vyrazíte na místní koupaliště či bazén? Jenže takové plánování, výprava a následný přesun je mnohdy poněkud zdlouhavý. A to ani nezmiňujeme to, že rozhodně nebudete jediní, kteří budou mít stejné plány jako Vy. A v případě, kdy je tzv. hlava na hlavě, nelze ani moc o relaxaci a uvolnění, natož soukromí hovořit.

Není pak divu, že u řady rodinných domků, ale také u chat, chalup uvidíte bazény, ať už foliové, nebo plastové.

Rodinný bazén – foliový

Proč se zrovna rozhodnout pro foliový bazén? Použitá, těžká folie s polyesterovou výstužnou textilií se může pochlubit celou řadou výhod. Nejenže disponuje vysokou pevností a odolností vůči namáhání. Můžete také očekávat výjimečnou odolnost vůči UV záření, ale i chemické úpravě vody. Určitě také oceníte antibakteriální vlastnosti povrchu. Vznik a následné usazení plísní, bakterií se Vás tak vůbec nemusí týkat.

foliový bazén

Rodinný bazén – plastový

Podíváme-li se pak na bazén z kvalitního** plastového** materiálu, pak můžete počítat s vysokou houževnatostí materiálu, barevnou stálostí, tepelnou odolností aj.

Další výhody plastového bazénu

Pokud se rozhodnete pro plastový bazén, pak kromě výše uvedeného můžete očekávat relaxační místo, prostor pro plavání, pohodu, a to za přijatelnou cenu. U kvalitního plastového bazénu od renomovaného a zkušeného výrobce, který využívá moderních technologické postupy, také můžete očekávat značnou výdrž, estetiku.

Plastové bazény – typy

U plastových bazénů si můžete vybrat mezi typem s přelivem a se skimmerem. Co se týká bazénu s přelivem, tak vedle něj je umístěná mřížka s jednotlivými odtokovými kanálky. V podstatě jste toto řešení mohli vidět právě u veřejných bazénů. Bazén se skimmerem je levnější variantou. Zde je odtok vody a nečistot řešen přímo ve stěně bazénu, kde je umístěn odtokový otvor. Z toho se i odvíjí, že výška umístěného skimmeru určí výšku hladiny u bazénu.

plastový bazén

Bazén s přelivem

Pokud je pro Vás zajímavější a přínosnější luxusní vzhled, lepší cirkulace vody, neulpívání nečistot na stěnách bazénu, pak pro Vás může být plastový bazén s přelivem vhodnou volbou. Na druhou stranu však musíte počítat s poněkud stavební náročností, která se projeví ve výsledné ceně.

Bazénové příslušenství

Kromě „základního“ bazénu, se můžete ještě více rozmazlit a nechat si objednat, dopravit a namontovat řadu bazénového příslušenství. Poptávat můžete například vstup do bazénu, světla, vodní atrakce, trysky aj. Když již pohodu a relaxaci, tak se vším.

Zastřešení bazénu

Když již budete investovat do bazénu, zvažte i jeho zastřešení. Nezastřešeného bazénu si totiž můžete užívat jen pár dnů, kdy zrovna přeje počasí. Pokud byste však měli bazén zastřešený, pak si vody můžete užívat prakticky po celý rok, i když bude pršet, fučet, bude chladno aj. Krom toho, díky zastřešení se také budete moci těšit z příjemně teplé vody za kratší vodu. V neposlední řadě je pak takový zastřešený bazén účinnou ochrannou před případným pádem Vašeho dítka do vody.

zastřešený bazén

Masážní vany – relaxace i u Vás doma

Chodíte pravidelně, či občas do některého z bazénových komplexů? Kam nejčastěji pak směřují Vaše kroky? Vrhnete se do klasického bazénu a snažíte se o protažení těla a nějakých těch temp, i když bazén nezeje zrovna prázdnotou? Nebo spíše po náročném, vyčerpávajícím dni upřednostňujete pohodu a relax v sauně, páře, či ve whirpool? V tom případě, pokud Vám to umožňuje prostor, nechtěli byste si užívat relaxace třeba každý den? Co si letos „nadělit“ masážní vanu?

Masážní vany – potěší tělo i duši

Kdy naposledy jste se cítili, že je Vám skvěle, uvolněně? Kdy naposledy byl den, kdy jste necítili vnitřní napětí? Kdy naposledy Vás nebolela hlava, záda? Za vším můžete hledat viníka v podobě dnešní uspěchané a náročné doby. Uvolnit se, načerpat energii, zbavit se bolesti, můžete několika způsoby. Řada z nás volí prášky na bolest a/nebo masáže.

Masážní vana místo prášků a externí masáže

Prášky Vám sice bolest zmírní, až odstraní, ale užívat je pravidelně, či dokonce denně, není zrovna ideální. A co se týká masáží, dopřáváte-li si je třeba jednou za týden, či častěji, pak se Vám tato „kratochvíle“ docela prodraží. Krom toho musíte počítat i s určitým ukrojením Vašeho volného času.

Pokud byste si však nechali zřídit masážní vanu u Vás doma, pak nejenže ušetříte čas, ale i peníze. A časem rázem zjistíte, že již tak často nesaháte do lékárničky pro tablety na bolest.

Blahodárné účinky masážní vany

U masážní vany můžete očekávat výjimečně pozitivní vliv na Váš organismus. Ponoříte-li se do příjemně teplé vody a necháte se oddávat hydromasáži, pak po chvíli uklidníte tělo, osvěžíte ducha, uvolníte namožené svalstvo. Je dobré se naprosto uvolnit, snažit se zbavit se nutkavých myšlenek, která Vás sužují. Uvidíte, jak Vám bude dobře po duši, i po těle.

Domácí wellness pro celou rodinu

Uvidíte, jak si masážní vanu oblíbí celá Vaše rodina, ale také blízcí a kamarádi, které pozvete na kolaudaci či návštěvu. Pak však budete muset počítat s tím, že bude zájem o domácí wellness velký a budete mít potíž „vystrnadit“ jedince, který se zrovna oddává relaxaci, a to po desítky minut.

masážní vana

Domácí wellness stmelí Vaši rodinu

Máte pocit, že si již v podstatě nemáte co říci, ať už s protějškem, či dospívajícími dětmi? Jen co přijdete z práce domů, tak se honem pouštíte do domácích povinností a ani se nenadějete a již je večer a brzo čas ulehnout? A o víkendech? Povětšinou jsou volné dny koncipované nákupem, úklidem a spánkem?

Pořídíte-li si masážní vanu, pak můžete například místo spánku vyzkoušet rodinné wellness. Můžete si i připravit osvěžující nápoje, sladké, či pikantní pohoštění. Uvidíte, jak pak zase najdete společnou řeč.

Masážní vana na míru

Masážní vanu si můžete užívat sami, nebo spolu s Vaším milovaným protějškem.** Masážní vana** pak může být koncipovaná velikostí, tvarem podle Vašich požadavků, včetně doplňků, jako je tvarované sedátko, lehátko, počet a typ trysek aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11303 (cesky-magazin.cz#199)


Diskuze a zkušenosti

Karel | 08.02.2014 17:48
Re: Bazény, zastřešení a masážní vany bazen


Přidat komentář